Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 1200mbps wifi router ] αγώνας 85 προϊόντα.
6 ο εξωτερικός ασύρματος δρομολογητής κεραιών ξεκλειδώνει το δρομολογητή καρτών Wifi Sim
| Δίκτυο: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Υλικό: | Κάλυψη χάλυβα |
| Διεπαφή: | rj45, 4 τοπικό LAN, 1 ΩΧΡΌΣ, 1 υποδοχή κάρτας SIM |
CE 4G LTE βιομηχανικός δρομολογητών αποσπάσιμος δρομολογητής ζωνών κεραιών ασύρματος διπλός
| Δίκτυο: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Υλικό: | Κάλυψη χάλυβα |
Υπαίθριος δρομολογητής WiFi LTE
| Συχνότητα: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
5.8G διπλός δρομολογητής 300Mbps ζωνών 4G LTE με το λιμένα του τοπικού LAN RJ45
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Μεγάλης απόστασης σειράς διπλός ζωνών 2.4G 5.8G σημάτων ενισχυτών ενισχυτής wifi διαλυτικών χρώματος δρομολογητών ασύρματος
| Συχνότητα: | 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
| Τύπος: | Τοίχος-βούλωμα |
Mobile Unlocked CPE SMA 2.4 5.8G Dual Band Sim 4g Lte Router for Cctv Camera Car
| Διπλή ζώνη: | 2,4 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Κεραία: | 5 σταθερή κεραία +1 υποδοχή κεραίας SMA |
| Θύρα δικτύου: | 1WAN + 4 LAN |
Άσπρος κινητός WiFi LTE δρομολογητής ζώνης 4G LTE συχνότητας δρομολογητών διπλός με την μπαταρία
| Συχνότητα: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
1200Mbps διπλή ζωνών κατηγορία Simcard 4g βιομηχανικής επιχείρησης CBE υψηλής δύναμης ασύρματη/δρομολογητής 5g
| Δίκτυο: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Υλικό: | Κάλυψη μετάλλων |
| Διεπαφή: | rj45, 4 τοπικό LAN, 1 ΩΧΡΌΣ, 1 υποδοχή κάρτας SIM |
Η διπλή ζώνη WiFi πλέγματος AC1200 1200Mbps ξεκλείδωσε το δρομολογητή 2 διαποδιαμορφωτών 4G LTE υποδοχή κάρτας SIM
| Κεραία: | MIMO, υψηλές κεραίες κέρδους SMA 5dBi |
|---|---|
| Κάρτα Sim: | υποδοχή κάρτας 2 sim |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN Ή 1 RJ11+ 4LAN WAN+4 |
5dbi δρομολογητής υποδοχών κάρτας Volte 1200Mbps 4G Sim δρομολογητών κεραιών LTE
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

