Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g lte 300mbps ] αγώνας 172 προϊόντα.
WEP / TKIP / AES Κρυπτογράφηση WiFi LTE Router 7,09 X 4,92 X 1,18 In (180 X 125 X 30 mm) Διάσταση
| Κεραία: | 2 εξωτερικές κεραίες Χ 5dBi |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση: | WEP/TKIP/AES |
| Διάσταση: | 7.09 X 4,92 X 1,18 μέσα (180 X 125 X 30mm) |
300mbps διπλός κινητός δρομολογητής SiM, 32 δρομολογητής τσεπών χρηστών 4G Wifi
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Κάρτα SIM: | υποδοχή κάρτας δύο sim |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
1200mbps ασύρματη υποδοχή κάρτας Sim δρομολογητών δρομολογητών LTE Volte Wifi RJ11
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
Δρομολογητής Wifi λιμένων του τοπικού LAN υποδοχών κάρτας 300Mbps Sim διαποδιαμορφωτών RJ11 4G
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHZ |
| ΣΥΝΕΧΗΣ προσαρμοστής: | Τάση εισαγωγής: 12V, 1.5A |
300mbps ενσωματωμένες 5dBi CBE 4G ασύρματες κεραίες δρομολογητών 802.11a
| Συνδεμένος με καλώδιο ρυθμός μεταφοράς: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Κεραία: | Ενσωματωμένες κεραίες 5dBi |
| ταχύτητα: | 300Mbps |
Εσωτερικός ευρυζωνικός ασύρματος δρομολογητής 4G με την κάλυψη μακροχρόνιας σειράς καρτών Sim
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Πρότυπα: | 802b/g/n/ac |
R658U Wifi Router Compatible Cpe Router Wireless Lte with 10m Usb Cable
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
|---|---|
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
| Dimensions: | 20.5 X 2.5 X 2.5 Inches |
Ενδοσωματική κεραία Wifi 4g -40°C έως 80°C Vswr ≤1,5 για τις λύσεις χαμηλού κόστους
| Αντίσταση: | 50Ω |
|---|---|
| VSWR: | ≤1.5 |
| Πολαρισμός: | Βόρειος |
2400MHz WiFi LTE ασύρματος δρομολογητής 4 κεραιών δρομολογητών αποσπάσιμος με το λιμένα SMA
| Συχνότητα: | 2.4GHZ |
|---|---|
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 2 τοπικό LAN |
5dbi δρομολογητής υποδοχών κάρτας Volte 1200Mbps 4G Sim δρομολογητών κεραιών LTE
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

