Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g lte 300mbps ] αγώνας 172 προϊόντα.
4G LTE δρομολογητής 300mbps Δίπλωμα ρεύματος DC 12V/1.5A για μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας
| Σύστημα υποστήριξης: | Windows, Linux, Mac OS |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -40°C~+85°C |
| Άντενα: | 2 εξωτερική κεραία Χ |
δρομολογητής 4G LTE 300mbps 2.4G Wifi
| ταχύτητα: | 300Mbps |
|---|---|
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
| Κεραία: | 2 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
Εσωτερικός δρομολογητής 4G LTE 300mbps Wifi με την υψηλή κεραία κέρδους 5dbi
| Υποστήριξη: | 32 ασύρματοι χρήστες |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi |
Εξωτερική κεραία 32 δρομολογητών 4G LTE 300mbps Detachble Wifi δυναμικής ζώνης συσκευές
| Materia: | Κάλυψη χάλυβα |
|---|---|
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
Ασύρματος δρομολογητής 4G LTE 300mbps Wifi λιμένων Volte RJ45 δρομολογητών LTE
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHZ |
| Διεπαφή: | 1 τοπικό LAN RJ11 Port1 |
ασύρματη ευρεία ζώνη εγχώριων δικτύων δρομολογητών δρομολογητών 300Mbps 4G LTE Wifi
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζονται, προαιρετικός συνδετήρας κεραιών SMA |
Δρομολογητής 4G LTE 300Mbps 7,87 X 5,51 X 1,18 Σε PPTP / L2TP / IPSec VPN
| Διάσταση: | 7.87 X 5,51 X 1,18 μέσα |
|---|---|
| Όνομα: | δρομολογητής 300Mbps 4G LTE |
| Συμβατότητα OS: | Παράθυρα, Mac OS, Linux |
Web Management Router 4G LTE 300Mbps Έλεγχος εύρους ζώνης 2x εξωτερικές κεραίες
| Αντιπυρική ζώνη: | Αντιπυρική ζώνη SPI |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
| Όνομα: | δρομολογητής 300Mbps 4G LTE |
150Mbps Ταχύτητα 4G LTE ασύρματος δρομολογητή με SPI firewall και εύκολη διαχείριση δικτύου Wifi
| Πρότυπα δικτύων: | 4G LTE |
|---|---|
| Speed: | 150Mbps |
| Ασφάλεια: | Wpa-psk/wpa2-PSK κρυπτογράφηση |
Αξιόπιστος ασύρματος 4G LTE εξωτερικός δρομολογητής CPE με εμβέλεια WiFi 300m
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
|---|---|
| SIMCard: | 1x SIM Card Slot |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

