Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g lte 300mbps ] αγώνας 172 προϊόντα.
ΩΧΡΌΣ Ethernet WiFi ο ασύρματος 300Mbps δρομολογητής CBE 4G LTE του τοπικού LAN ξεκλείδωσε την κάρτα Sim
| WiFi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi (πτυσσόμενες) |
| Τάση εισαγωγής: | 12V 1A |
Ασύρματος LTE CAT4 4G LTE δρομολογητής δρομολογητών 300Mbps με τη υποδοχή κάρτας Sim
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
| Τάση εισαγωγής: | 12V |
32 διεπαφή οικιακού RJ45 τοπικού LAN δρομολογητών 300Mbps συσκευών 4G LTE
| Διεπαφή: | ΩΧΡΌΣ λιμένας 2LAN Port/1 |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 2* 3dBi |
| Chipset: | MTK7628NN |
Ξεκλειδωμένος λιμένας του τοπικού LAN δρομολογητών 300Mbps 4G LTE με τη υποδοχή κάρτας Sim
| ταχύτητα: | 300Mbps |
|---|---|
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
| Πρότυπα: | 802b/g/n/ac |
Wifi κινητός δρομολογητής δρομολογητών 300Mbps 4G Chipset 2.4GHz 4G LTE βιομηχανικός
| Υποστήριξη: | 32 ασύρματοι χρήστες |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi |
Ξεκλειδώστε το δρομολογητή Cat4 2.4GHz 300mbps Wifi 4G LTE Sim με το λιμένα του τοπικού LAN
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 300Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | Ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n |
Κεραία δρομολογητών 300Mbps 5dbi MT7628N 4G LTE για 32 χρήστες
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
|---|---|
| Chipset: | MT7628N |
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
Βιομηχανική κεραία δρομολογητών RJ45 2 300Mbps ασύρματη Ν 4G Lte
| ταχύτητα: | 300Mbps |
|---|---|
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
| Πρότυπα: | 802b/g/n/ac |
32 ασύρματος εσωτερικός δρομολογητής 2x2 MIMO WIFI χρηστών 4G LTE με τις κεραίες 4x5dBi
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

