Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g lte 300mbps ] αγώνας 172 προϊόντα.
MTK Chipset LTE δρομολογητής Volte με τις υψηλές κεραίες κέρδους λιμένων 4x5dbi RJ11
| ΣΥΝΕΧΗΣ προσαρμοστής: | Τάση εισαγωγής: 12V, 1.5A |
|---|---|
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Ευρυζωνικό 4G ραδιόφωνο δρομολογητών WCDMA LTE ODM CAT4 300mbps για την αγροτική περιοχή
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11 b/g/n |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Κεραία: | κεραίες 2* 3dBi |
802.11b/G/N κυψελοειδής βιομηχανικός WiFi δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| Χρήστης: | 32 χρήστες, τοπικό LAN ethernet σε PC/camera |
| Κεραία: | 2 εξωτερική κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
κινητή δυναμική ζώνη 300mbps Lte βιομηχανικών πινάκων δρομολογητών Rj45 Pcba 4g Lte Sim 5G
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 300Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | Ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n, WI-Fi 802.11a |
Αδιάβροχη CBE 300mbps δρομολογητών 4G WiFi LTE με τον προσαρμοστή σημείου εισόδου
| Διεπαφή: | 2 λιμένας του τοπικού LAN |
|---|---|
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11a/g/n |
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
32 χρήστες 2 κινητό WCDMA LTE κεραιών ευρυζωνικό 4G ραδιόφωνο δρομολογητών ATT Τ
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11 b/g/n |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Κεραία: | κεραίες 2* 3dBi |
Ασύρματη υπαίθρια διπλή LTE Wifi δρομολογητών 4G κεραία διαλυτικών χρώματος CAT4
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
Ασύρματη 4G Wifi Vodafone TTL IMEI CBE δρομολογητών CAT4 32User RJ45 αλλαγής 300Mbps
| WiFi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi |
| Τάση εισαγωγής: | 12V |
Φορητός ασύρματος δρομολογητής 300mbps 4g Wifi αυτοκινήτων βιομηχανικός με την εξωτερική κεραία SMA
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Διεπαφή: | 2 τοπικό LAN |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Κλειδαριά ζωνών |
Λύση LTE βιομηχανικού επιπέδου ευρείας ζώνης συχνοτήτων και θερμοκρασίας λειτουργίας -20C-50C
| WirelessStandard: | 4G LTE |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| Antenna: | 2x External Antenna |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

