Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g lte 300mbps ] αγώνας 172 προϊόντα.
κυψελοειδής CBE δρομολογητών Cat4 32User 300mbps 4G η βιομηχανική ξεκλειδώνει ασύρματο Wifi
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 300Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | Ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n, WI-Fi 802.11a |
η CBE πλέγματος 32User Cat4 ξεκλειδώνει τον ασύρματο ευρυζωνικό δρομολογητή Wifi LTE FDD TDD 4G
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 300Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | Ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n, WI-Fi 802.11a |
1x 10/100Mbps WAN / Θύρα LAN LTE OS Συμβατή διαχείριση βασισμένη στο Web Linux
| Διάσταση: | 7.87 X 5,51 X 1,18 μέσα |
|---|---|
| DHCP: | Κεντρικός υπολογιστής/πελάτης DHCP |
| VPN: | PPTP/L2TP/IPSec VPN |
Υψηλής ταχύτητας εξωτερικός δρομολογητής CPE 4G LTE με ταχύτητα WiFi 2,4GHz 300Mbps/5GHz 867Mbps
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
| SIMCard: | 1x SIM Card Slot |
ασύρματος δρομολογητής 4LAN 2.4G 300Mbps CBE 3G 4G LTE για το LAP-TOP TV εγχώριων καμερών
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi |
Μικρό LTE καρτών 4G Wifi TUOSHI Sim Dongle δυναμικής ζώνης αυτοκινήτων δρομολογητών βιομηχανικό
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 300Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | Ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n, WI-Fi 802.11a |
Υπαίθριος δρομολογητής Volte RJ11 LTE που καλεί με την κινητή δυναμική ζώνη
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
διαποδιαμορφωτής CBE 3G 4G LTE FDD TDD CAT4 2.4G 300Mbps WiFi για το σπίτι
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Κεραία: | κεραίες 2* 5dBi |
δρομολογητής 4 2.4GHz WiFi LTE αποσπάσιμες εξωτερικές κεραίες με τη υποδοχή κάρτας Sim
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
| Τάση εισαγωγής: | 12V |
ODM η διπλή αλλαγή CBE TTL IMEI ζωνών 1200mbps 5.8G 2.4GHz ασύρματη ξεκλειδώνει το δρομολογητή 4g Lte Wifi για τον προμηθευτή καρτών Sim
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Διεπαφή: | rj45, 4 τοπικό LAN, 1 ΩΧΡΌΣ, 1 υποδοχή κάρτας SIM |
| Ζώνη συχνότητας: | 2.4G&5.8G |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

