Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g lte wifi modem ] αγώνας 129 προϊόντα.
ασύρματος δρομολογητής 4LAN 2.4G 300Mbps CBE 3G 4G LTE για το LAP-TOP TV εγχώριων καμερών
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi |
R658U Wifi Router Compatible Cpe Router Wireless Lte with 10m Usb Cable
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
|---|---|
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
| Dimensions: | 20.5 X 2.5 X 2.5 Inches |
Ασύρματη CBE δρομολογητών διαποδιαμορφωτών καρτών 300Mbps 3LAN 1WAN Sim για την επίδειξη δεικτών των οδηγήσεων
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi (πτυσσόμενες) |
| Τάση εισαγωγής: | 12V 1A |
Γάτα 4 ασύρματη ενότητα δρομολογητών LTE Wifi διαποδιαμορφωτών CBE FDD TDD 4G κεραιών με τη υποδοχή κάρτας Sim
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi (πτυσσόμενες) |
| Τάση εισαγωγής: | 12V 1A |
Διπλός Sim Wifi κεραιών SMA ο αποσπάσιμος δρομολογητής διαποδιαμορφωτών CBE ξεκλειδώνει 4g ασύρματο LTE 150mbps
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11 b/g/n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Κεραία: | 4G 1T2R MIMO που υποστηρίζονται, προαιρετικός συνδετήρας κεραιών SMA |
ο δρομολογητής WiFi τσεπών 4G LTE ξεκλείδωσε τον ασύρματο διαποδιαμορφωτή με την μπαταρία Sim
| Ρυθμός μετάδοσης Wi-Fi: | 150 Mbps |
|---|---|
| Κουμπί: | 1 * δύναμη 1 * WPS 1 * που επαναρυθμίζεται |
| Λειτουργία: | Αντιπυρική ζώνη, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
διπλός SiM Wifi τσεπών 4G LTE κινητός ξεκλειδωμένος δρομολογητής διαποδιαμορφωτής δρομολογητών 150Mbps
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Ασύρματη ταχύτητα μετάδοσης: | μέχρι 150Mbps |
Ξεκλειδωμένος δρομολογητής WiFi δυναμικής ζώνης 4G LTE CAT4 με τις εξωτερικές κεραίες RJ45
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi (πτυσσόμενες) |
| Τάση εισαγωγής: | 12V 1A |
ασύρματο μίνι dongle wifi lte 4g διαποδιαμορφωτών δρομολογητών υποδοχών κάρτας hsdpa 3g ταξιδιού sim usb για το ufi carfi
| LTE φορτώνει: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Διεπαφή: | USB2.0 |
| Προσαρμοσμένο: | Λογότυπο |
μαγνητική κεραία GSM 12DBi 4G LTE 3G 2.4G WCDMA για την κινητή ευρεία ζώνη δρομολογητών WiFi
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4Ghz |
| Πρότυπα: | 802b/g/n |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

