Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g lte wifi modem ] αγώνας 129 προϊόντα.
Υψηλός δρομολογητής 6 πλέγματος κέρδους 5g CBE 5dBi WiFi διπλός διαποδιαμορφωτής ζωνών LTE κεραιών 1200Mbps
| Κεραία: | κεραίες 6* 5dBi |
|---|---|
| Χρήστες: | 32 |
| Χρώμα: | άσπρος |
150mpbs η κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G ξεκλείδωσε το μίνι ασύρματο δρομολογητή
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 150Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | ΝΑΙ |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n |
Διαποδιαμορφωτής WiFi 6 δρομολογητής NR NSA TUOSHI 5G/ασύρματη φωνή Volte Gigabit Ethernet 4G CBE SA
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 1000Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | Ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n, WI-Fi 802.11ac, WI-Fi 802.11a, WI-Fi 802.11ax |
5G διαποδιαμορφωτής WiFi 6 δρομολογητής NR NSA/ασύρματη φωνή Volte Gigabit Ethernet CBE SA
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 1000Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | Ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n, WI-Fi 802.11ac, WI-Fi 802.11a, WI-Fi 802.11ax |
Modem Cpe With Sim Card Slot 1 WAN 4 LAN Interface And 10m Usb Cable For Your Network
| Wifi: | 802.11n |
|---|---|
| Polarization: | Vertical |
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
TUOSHI High-Speed Mini Travel Router Pocket WiFi Modem Hotspot με LAN Port Εγγυημένο CE
| Ιδιότητες ασφαλείας: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
|---|---|
| Κατηγορία ζώνης συχνότητας: | ενιαίος-ταινία 2.4G |
| Ασφάλεια Wifi: | WPA/WPA2 |
Μείνετε συνδεδεμένοι οπουδήποτε με 4G Mini Mifi 150Mbps LTE Upload και WPA/WPA2 Wifi Security
| Τσιπσέτ: | ASR1803 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων: | Β1/Β3/Β5/Β8/Β34/Β38/Β39/Β40/Β41 W Β1/Β8 |
| LTE TDD/FDD: | 3GPP R9 Κατηγορία 4, Downlink/Uplink έως 150Mbps/50Mbps |
Προσαρμοσμένος ασύρματος διαποδιαμορφωτής του τοπικού LAN δυναμικής ζώνης RJ45 δρομολογητών 4G διπλός SiM κινητός
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζονται, προαιρετικός συνδετήρας κεραιών SMA |
Βιομηχανικό κυψελοειδές 3G/ξεκλειδωμένος 4G ασύρματος δρομολογητής με τη υποδοχή κάρτας SIM
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
| Κεραία: | 2 εξωτερική κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
Δρομολογητής Volte 2 CAT4 LTE δρομολογητής Wifi κεραιών με τη υποδοχή κάρτας Sim λιμένων RJ45
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHZ |
| ΣΥΝΕΧΗΣ προσαρμοστής: | Τάση εισαγωγής: 12V, 1.5A |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

