Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g lte wifi modem ] αγώνας 129 προϊόντα.
300Mbps φωνής Volte κλήσης ανοικτός Vpn διαποδιαμορφωτής CBE LTE δρομολογητών Cat4 ασύρματος για το όχημα
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi (πτυσσόμενες) |
| Τάση εισαγωγής: | 12V 1A |
Rj11 ισορροπώντας διαποδιαμορφωτής CBE Lte FDD TDD δρομολογητών 300Mbps Wifi φορτίων λιμένων 4G για τα λεωφορεία
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi (πτυσσόμενες) |
| Τάση εισαγωγής: | 12V 1A |
Κινητός δρομολογητής συσκευών δυναμικής ζώνης LTE Cat4 150Mbps MiFi μπαταριών 4G φόρτισης διεπαφών USB
| Ρυθμός μετάδοσης Wi-Fi: | 150 Mbps |
|---|---|
| Κουμπί: | 1 * δύναμη 1 * WPS 1 * που επαναρυθμίζεται |
| Λειτουργία: | Αντιπυρική ζώνη, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Δρομολογητής WiFi LTE 2,4 GHz / 5 GHz 0,44 Lb (200 g) Σύνδεση Internet υψηλής ταχύτητας
| Ονομασία προϊόντος: | Δρομολογητής WiFi LTE |
|---|---|
| Διάσταση: | 7.09 X 4,92 X 1,18 μέσα (180 X 125 X 30mm) |
| Κεραία: | 2 εξωτερικές κεραίες Χ 5dBi |
Φορητός 5G 1200Mbps WiFi διαποδιαμορφωτής B2 B3 TDD ζωνών δρομολογητών διπλός που συνδέει τη CBE LTE
| Δίκτυο: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Υλικό: | κάλυψη χάλυβα |
| Διεπαφή: | rj45, 4 τοπικό LAN, 1 ΩΧΡΌΣ, 1 υποδοχή κάρτας SIM |
Φορητός κινητός ξεκλειδωμένος δυναμική ζώνη Netstick Usb διαποδιαμορφωτής 100.8Mbps WCDMA
| LTE φορτώνει: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Διεπαφή: | USB2.0 |
| Προσαρμοσμένο: | Λογότυπο |
2.4GHz-2.5GHz Εξωτερική WIFI κεραία 802.11n με διαστάσεις 20,5 X 2,5 X 2,5 ίντσες
| Περιεχόμενο της συσκευασίας: | 1 x εξωτερική κεραία WiFi |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων: | 2.4GHz-2.5GHz |
| WIFI: | 802.11n |
Ασφαλίστε τα 4G Mobile Hotspot IOS συσκευές σας με τις δυνατότητες και τη συμβατότητα WEP της TUOSHI
| Συμφωνία: | Παράθυρα, Mac, iOS, αρρενωπό |
|---|---|
| Βάρος: | 3,2 ουγγιές |
| Τσιπσέτ: | MTK |
Tuoshi 5G CPE Wifi Router Outdoor Working With R658U Usb Cable 10m Indoor 5g Wifi Router
| Διασύνδεση: | 1 δίκτυο LAN USB+1 |
|---|---|
| WIFI: | 802.11n |
| Τύπος συνδέσμου: | Θηλυκό ν-τύπων |
Βιομηχανικός δρομολογητής B2 B4 M2m IOT αδιάβροχο υπαίθριο Wifi καρτών FDD 5G Sim
| Δίκτυο: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Υλικό: | κάλυψη χάλυβα |
| Διεπαφή: | rj45, 4 τοπικό LAN, 1 ΩΧΡΌΣ, 1 υποδοχή κάρτας SIM |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

