Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g lte wifi modem ] αγώνας 129 προϊόντα.
Ασύρματος βιομηχανικός δρομολογητής WiFi Hotpot 802.11b Γ Ν δρομολογητών Iot LTE 4G VPN
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
| Κεραία: | 2 εξωτερική κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
Δρομολογητής Wifi λιμένων του τοπικού LAN υποδοχών κάρτας 300Mbps Sim διαποδιαμορφωτών RJ11 4G
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHZ |
| ΣΥΝΕΧΗΣ προσαρμοστής: | Τάση εισαγωγής: 12V, 1.5A |
Αυτοκινήτων φορητός 4G κινητός δυναμικής ζώνης μαύρος Sim δρομολογητής Wifi καρτών φορητός
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac wifi5 |
Δρομολογητής Volte φωνητικής κλίσης LTE
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac το /b/g/n |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHZ |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
Φορητός ασύρματος δρομολογητής 150Mbps 2.4Ghz WiFi 3G με τη υποδοχή κάρτας SIM
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 150Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | ΝΑΙ |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n |
2.4G μονοσύρματος ασύρματος δρομολογητής με ασφάλεια WPA/WPA2-PSK
| Ανεβάστε: | 150Mbps |
|---|---|
| Τύπος: | Ασύρματα |
| Υποστηρίξεις WDS: | - Όχι, όχι. |
Εσωτερικός δρομολογητής Wifi Cpe 4g Ασύρματο μόντεμ Lte Cpe με δρομολογητή κρυπτογράφησης υποδοχής κάρτας Sim
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
300mbps διπλός κινητός δρομολογητής SiM, 32 δρομολογητής τσεπών χρηστών 4G Wifi
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Κάρτα SIM: | υποδοχή κάρτας δύο sim |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
Το Tuoshi Lightweight Wireless MTK Chipset 4G Mobile Hotspot Για συσκευές Windows Mac IOS Android
| Συμφωνία: | Παράθυρα, Mac, iOS, αρρενωπό |
|---|---|
| Τσιπσέτ: | MTK |
| Υποστηρίξεις WDS: | ΟΧΙ |
RJ11 δρομολογητής ROHS 4 διαποδιαμορφωτών καρτών Sim διεπαφών εξωτερικές κεραίες
| Συχνότητα: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

