Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
Κινητός δυναμικής ζώνης διπλός ασύρματος δρομολογητής δρομολογητών 2400Mah 4G LTE SiM κινητός
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Κάρτα SIM: | υποδοχή κάρτας δύο sim |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
Υποστηριγμένος MIMO κινητός ξεκλειδωμένος SIM 4G δρομολογητής 2.4GHz
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | IEEE 802.11N wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
Η διπλή ζώνη WiFi πλέγματος AC1200 1200Mbps ξεκλείδωσε το δρομολογητή 2 διαποδιαμορφωτών 4G LTE υποδοχή κάρτας SIM
| Κεραία: | MIMO, υψηλές κεραίες κέρδους SMA 5dBi |
|---|---|
| Κάρτα Sim: | υποδοχή κάρτας 2 sim |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN Ή 1 RJ11+ 4LAN WAN+4 |
Προσαρμόσιμα Routers Cat Pocket Wireless Wifi Portable Lte Mf Mobile 2100Mah μπαταρία Αντένα σημείο πρόσβασης 4G Router
| Κάρτα SIM: | Υποστήριξη |
|---|---|
| Ιδιότητες ασφαλείας: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
| Τύπος: | Ασύρματα |
RJ11 η υποδοχή κάρτας Sim δρομολογητών λιμένων 4G LTE Volte ξεκλείδωσε τον κινητό δρομολογητή Wifi
| ΣΥΝΕΧΗΣ προσαρμοστής: | Τάση εισαγωγής: 12V, 1.5A |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος |
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
Βιομηχανικός δρομολογητής δρομολογητών 5V 4G Wifi καρτών GSM SIM 2.4GHz για τη κάμερα
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | IEEE 802.11N wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
SMA ασύρματος δρομολογητής 4 Lte λιμένων έξυπνος κινητός Wifi διαποδιαμορφωτής κεραιών 4G LTE
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | IEEE 802.11N wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHZ |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
Ασύρματη υπαίθρια διπλή LTE Wifi δρομολογητών 4G κεραία διαλυτικών χρώματος CAT4
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
32 ασύρματη κάρτα υποστήριξης SIM δρομολογητών CBE χρηστών 300Mbps 3G 4G LTE
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Κεραία: | κεραίες 2* 5dBi |
υπαίθριος 4G LTE 300mbps CAT4 Wifi ασύρματος Sim δρομολογητής CBE καρτών με τη δύναμη σημείου εισόδου
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Σημείο εισόδου 24V |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11b/g/n |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

