Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
7.09 X 4.92 X 1.18 In WiFi LTE Router για γρήγορη και ασφαλή σύνδεση στο διαδίκτυο
| Ταχύτητα: | 150Mbps |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/1A |
Δρομολογητής WiFi LTE 2,4 GHz / 5 GHz 0,44 Lb (200 g) Σύνδεση Internet υψηλής ταχύτητας
| Ονομασία προϊόντος: | Δρομολογητής WiFi LTE |
|---|---|
| Διάσταση: | 7.09 X 4,92 X 1,18 μέσα (180 X 125 X 30mm) |
| Κεραία: | 2 εξωτερικές κεραίες Χ 5dBi |
2 X 5dBi Εξωτερικές κεραίες κρυπτογράφηση Wifi LTE δρομολογητής για ομαλή και σταθερή σύνδεση
| Διάσταση: | 7.09 X 4,92 X 1,18 μέσα (180 X 125 X 30mm) |
|---|---|
| Ασύρματα πρότυπα: | 802.11ac/n/g/b/a |
| Ασφάλεια: | Wpa/wpa2/wpa-psk/wpa2-PSK |
WEP / TKIP / AES Κρυπτογράφηση WiFi LTE Router 7,09 X 4,92 X 1,18 In (180 X 125 X 30 mm) Διάσταση
| Κεραία: | 2 εξωτερικές κεραίες Χ 5dBi |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση: | WEP/TKIP/AES |
| Διάσταση: | 7.09 X 4,92 X 1,18 μέσα (180 X 125 X 30mm) |
300 Mbps 802.11ac / N / G / B / A Wifi LTE Router 7,09 X 4,92 X 1,18 In (180 X 125 X 30 mm)
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
|---|---|
| Ασύρματα πρότυπα: | 802.11ac/n/g/b/a |
| Βάρος: | 0,44 λίβρες (200g) |
Άσπρος κινητός WiFi LTE δρομολογητής ζώνης 4G LTE συχνότητας δρομολογητών διπλός με την μπαταρία
| Συχνότητα: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
Μπλε δρομολογητής δρομολογητών 802.11b/g/n 4G LTE WiFi LTE με τη υποδοχή κάρτας Sim
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | 0-50°C |
|---|---|
| Wifi: | 2*2 MIMO |
| Κεραία: | κεραίες 6* 5dBi |
δρομολογητής 4 2.4GHz WiFi LTE αποσπάσιμες εξωτερικές κεραίες με τη υποδοχή κάρτας Sim
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
| Τάση εισαγωγής: | 12V |
2400MHz WiFi LTE ασύρματος δρομολογητής 4 κεραιών δρομολογητών αποσπάσιμος με το λιμένα SMA
| Συχνότητα: | 2.4GHZ |
|---|---|
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 2 τοπικό LAN |
δρομολογητής 6 1200mbps WiFi LTE υπαίθριος δρομολογητής κεραιών με την κάρτα Sim
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 6* 5dBi |
| Χρήστες: | 32 |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

