Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
Δρομολογητής 4 αποσπάσιμες κεραίες 300mbps WiFi LTE καρτών Sim με το λιμένα SMA
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
| Τάση εισαγωγής: | 12V |
Ασύρματος δρομολογητής δρομολογητών 1200Mbps WiFi LTE λιμένων του τοπικού LAN ΩΧΡΌΣ με τη υποδοχή κάρτας Sim
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | 0-50°C |
|---|---|
| Wifi: | 2*2 MIMO |
| Κεραία: | κεραίες 6* 5dBi |
Υπαίθριος δρομολογητής WiFi LTE
| Συχνότητα: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
Αδιάβροχη CBE 300mbps δρομολογητών 4G WiFi LTE με τον προσαρμοστή σημείου εισόδου
| Διεπαφή: | 2 λιμένας του τοπικού LAN |
|---|---|
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11a/g/n |
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
10 χρηστών WiFi LTE δρομολογητών κινητός διαποδιαμορφωτής καρτών Sim δυναμικής ζώνης φορητός
| Custmoized: | Λογότυπο |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| Χρήστης: | 10 χρήστες |
Ασύρματος βιομηχανικός δρομολογητής 4 WiFi LTE αποσπάσιμος λιμένας κεραιών RJ45
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
| Τάση εισαγωγής: | 12V |
4G WiFi Router 300Mbps Συσκευή πρόσβασης στο Διαδίκτυο υψηλής ταχύτητας
| Διάσταση: | 7.09 X 4,92 X 1,18 μέσα (180 X 125 X 30mm) |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση: | WEP/TKIP/AES |
| Διεπαφή: | 1 ΩΧΡΌΣ λιμένας Χ 10/100Mbps, 4 λιμένες του τοπικού LAN Χ 10/100Mbps |
Mobile Unlocked CPE SMA 2.4 5.8G Dual Band Sim 4g Lte Router for Cctv Camera Car
| Διπλή ζώνη: | 2,4 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Κεραία: | 5 σταθερή κεραία +1 υποδοχή κεραίας SMA |
| Θύρα δικτύου: | 1WAN + 4 LAN |
Industrial Dual Band 1200Mbps Wifi 4G Router RJ45 WAN LAN Ethernet LTE Sim
| Διπλή ζώνη: | 2,4 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Κεραία: | 6 σταθερές πτυσσόμενες κεραίες |
| Θύρα δικτύου: | 1WAN + 4 LAN |
Κινητός δρομολογητής του τοπικού LAN δυναμικής ζώνης RJ45 RJ11 2.4 Γ WiFi, διπλός δρομολογητής SIM 4G LTE
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11 b/g/n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Κεραία: | 4G 1T2R MIMO που υποστηρίζονται, προαιρετικός συνδετήρας κεραιών SMA |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

