Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
FDD TDD διπλός SiM κινητός δρομολογητής λιμένων 4G LTE του τοπικού LAN RJ45 δρομολογητών ΩΧΡΌΣ που ξεκλειδώνεται
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Κάρτα SIM: | υποδοχή κάρτας δύο sim |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
Ασύρματος βιομηχανικός 4G LTE μετάλλων δρομολογητής κοχυλιών 32User Wifi για το φορολογικό τροχόσπιτο αυτοκινήτων φορτηγών
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 2 τοπικό LAN |
Κινητή B2 B3 B4 B66 B41 3G 4G LTE Wifi Sim κεραία CBE SMA δρομολογητών ATT Τ βιομηχανική
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
| Κεραία: | 2 εξωτερική κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
Ξεκλειδωμένος 4G LTE λιμένας του τοπικού LAN δρομολογητών 100Mbps 4 cOem Tuoshi
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi |
λιμένας διεπαφών τοπικού LAN φωνητικής κλίσης RJ45 δρομολογητών 300Mbps 5.8G 4G LTE
| Συχνότητα: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
Ξεκλειδωμένες 4x5dBi 300Mbps εξωτερικές κεραίες εγχώριων 4G LTE δρομολογητών
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi |
Βιομηχανικός δρομολογητής 6 1200Mbps WiFi ασύρματος 4G LTE δρομολογητής κεραιών
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 6* 5dBi |
| Δίκτυο: | 4G/3G/2G |
Διπλός δρομολογητής κλειδαριών 4g Lte ζωνών CBE ζωνών 1200mbps CAT4 ασύρματος Wifi με την κάρτα Sim
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Διεπαφή: | rj45, 4 τοπικό LAN, 1 ΩΧΡΌΣ, 1 υποδοχή κάρτας SIM |
| Ζώνη συχνότητας: | 2.4G&5.8G |
MTK Chipset LTE δρομολογητής Volte με τις υψηλές κεραίες κέρδους λιμένων 4x5dbi RJ11
| ΣΥΝΕΧΗΣ προσαρμοστής: | Τάση εισαγωγής: 12V, 1.5A |
|---|---|
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Υπολογιστών γραφείου LTE δρομολογητών ασύρματος δρομολογητής κεραιών κέρδους Volte 300mbps υψηλός
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHZ |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

