Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
Δρομολογητής Volte 2 CAT4 LTE δρομολογητής Wifi κεραιών με τη υποδοχή κάρτας Sim λιμένων RJ45
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHZ |
| ΣΥΝΕΧΗΣ προσαρμοστής: | Τάση εισαγωγής: 12V, 1.5A |
Ασύρματος Ν εγχώριων LTE δρομολογητών δρομολογητής Volte MT7628N Chipset 300mbps
| ΣΥΝΕΧΗΣ προσαρμοστής: | Τάση εισαγωγής: 12V, 1.5A |
|---|---|
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
| Χρώμα: | Άσπρος |
δρομολογητής Volte 300mbps LTE με λιμένα 4 τον εξωτερικό κεραιών RJ11
| ΣΥΝΕΧΗΣ προσαρμοστής: | Τάση εισαγωγής: 12V, 1.5A |
|---|---|
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
| Χρώμα: | Άσπρος |
ασύρματος υπαίθριος δρομολογητής CBE SimCard 4G LTE Wifi δύναμης σημείου εισόδου 300mbps CAT4 για τον έλεγχο καμερών
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Σημείο εισόδου 24V |
|---|---|
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11b/g/n |
| Υποστήριξη: | ODM COEM |
Αδιάβροχος σημείου εισόδου δύναμης δρομολογητής λιμένων 4G LTE CBE SimCard Ethernet Wifi ασύρματος υπαίθριος για το CCTV αγροτικό
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Σημείο εισόδου 24V |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11b/g/n |
AC1200 διπλή ασύρματη Διαδίκτυο δρομολογητών Wifi 4g Lte ζωνών CBE Gigabit για τον εγχώριο VPN κεντρικό υπολογιστή
| Κεραία: | Κεραίες 6* 5dBi |
|---|---|
| χρήστες: | 32 Ασύρματοι Χρήστες |
| Ζώνη συχνότητας: | Διπλή ζώνη 2,4 GHz 5,8 GHz |
Ξεκλειδώστε το φορητό δρομολογητή 300Mbps 4G LTE με το λιμένα του τοπικού LAN RJ45
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
Δρομολογητής Volte φωνητικής κλίσης LTE
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac το /b/g/n |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHZ |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
300mbps διπλός κινητός δρομολογητής SiM, 32 δρομολογητής τσεπών χρηστών 4G Wifi
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Κάρτα SIM: | υποδοχή κάρτας δύο sim |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
Διπλός δρομολογητής WiFi Sim ζωνών TUOSHI 5G 4G LTE για το ραδιόφωνο σπιτιών και επιχειρήσεων AX1800
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 1000Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | Ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n, WI-Fi 802.11ac, WI-Fi 802.11a, WI-Fi 802.11ax |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

