Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
32 συσκευών 4G LTE ΩΧΡΌΣ λιμένας του τοπικού LAN κεραιών δρομολογητών 300Mbps εσωτερικός εσωτερικός
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
802g ασύρματος δρομολογητής διαποδιαμορφωτών Wifi, αποσπάσιμος δρομολογητής Wifi κεραιών 2.4GHz
| ταχύτητα: | 300Mbps |
|---|---|
| Chipset: | MT7628N |
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
Ασύρματη μπαταρία ασβεστίου δρομολογητών 1200Mbps Volte TR069 CBE 4G LTE 4X4MIMO Cat6
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Κάρτα SIM: | υποδοχή κάρτας δύο sim |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN Ή 1 RJ11+ 4LAN WAN+4 |
5dbi δρομολογητής υποδοχών κάρτας Volte 1200Mbps 4G Sim δρομολογητών κεραιών LTE
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
Διπλά ενότητα/φορτίο δρομολογητών SIM LTE που ισορροπεί 2.4GHz 5Ghz WIFI Gigabit Ethernet
| Κεραία: | MIMO, υψηλές κεραίες κέρδους SMA 5dBi |
|---|---|
| Κάρτα SIM: | υποδοχή κάρτας 2 sim |
| Διεπαφή: | 1 δίκτυο του τοπικού LAN WAN+3 gigabit |
Διπλά ενότητα/φορτίο δρομολογητών SIM LTE που ισορροπεί 2.4GHz 5Ghz WIFI Gigabit Ethernet
| Κεραία: | MIMO, υψηλές κεραίες κέρδους SMA 5dBi |
|---|---|
| Κάρτα SIM: | υποδοχή κάρτας 2 sim |
| Διεπαφή: | 1 δίκτυο του τοπικού LAN WAN+3 gigabit |
Εσωτερικός δρομολογητής Wifi Cpe 4g Ασύρματο μόντεμ Lte Cpe με δρομολογητή κρυπτογράφησης υποδοχής κάρτας Sim
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Tuoshi Manufacture 5G WiFi CPE Router με κρυπτογράφηση WEP TKIP AES για ασφαλή μεταφορά δεδομένων 300Mbps
| Ασύρματη ασφάλεια: | Wpa/wpa2/wpa-psk/wpa2-PSK |
|---|---|
| ΓΙΑΡΙΑ: | 5G |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/1A |
η CBE πλέγματος 32User Cat4 ξεκλειδώνει τον ασύρματο ευρυζωνικό δρομολογητή Wifi LTE FDD TDD 4G
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 300Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | Ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n, WI-Fi 802.11a |
Ξεκλειδώστε το δρομολογητή Cat4 2.4GHz 300mbps Wifi 4G LTE Sim με το λιμένα του τοπικού LAN
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 300Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | Ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

