Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
Κινητός επαναλήπτης προσαρμοστών δικτύων δρομολογητών Wifi τσεπών 150Mbps ασύρματος
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Ασύρματη ταχύτητα μετάδοσης: | μέχρι 150Mbps |
5dbi άσπρος RJ11 καρτών Sim κεραιών ευρυζωνικός λιμένας δρομολογητών
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHZ |
| ΣΥΝΕΧΗΣ προσαρμοστής: | Τάση εισαγωγής: 12V, 1.5A |
300mbps ενσωματωμένες 5dBi CBE 4G ασύρματες κεραίες δρομολογητών 802.11a
| Συνδεμένος με καλώδιο ρυθμός μεταφοράς: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Κεραία: | Ενσωματωμένες κεραίες 5dBi |
| ταχύτητα: | 300Mbps |
Δρομολογητής Wifi λιμένων του τοπικού LAN υποδοχών κάρτας 300Mbps Sim διαποδιαμορφωτών RJ11 4G
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHZ |
| ΣΥΝΕΧΗΣ προσαρμοστής: | Τάση εισαγωγής: 12V, 1.5A |
φορητός Sim δυναμικής ζώνης 150Mbps 4G πολυ Sim Wifi διαποδιαμορφωτής καρτών της FCC
| Χρώμα: | Άσπρος |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| ταχύτητα: | 150mbps |
Παγκόσμιο φορητό 4G Wi-Fi μόντεμ Γρήγορη φόρτωση 51,0Mbps Μέγιστη ταχύτητα λήψης 150Mbps
| Τύπος: | Ασύρματα |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 150Mbps |
| Ανεβάστε: | 51.0Mbps |
2Mbps Ταχύτητα μετάδοσης 10 Χρήστες Μοιράζονται Wifi Mikrotik Router με εσωτερικό στυλ
| Ανεβάστε: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Μέγεθος: | 90 χιλιοστά X 28 χιλιοστά X 11 χιλιοστά |
| Στυλ: | Εσωτερικό |
Ανθεκτικός στη θερμοκρασία 4G LTE Βιομηχανικός δρομολογητής 300 Mbps Ταχύτητα παροχής δεδομένων DC 12V/1.5A
| Κατανάλωση ενέργειας: | 10W |
|---|---|
| υγρασία: | 10%~90% (Non-condensing) |
| Διάταξη συχνοτήτων: | 20,4 GHz/5 GHz |
Ο cOem CAT4 CAT6 32 διπλός δρομολογητής ζωνών 4G LTE WIFI χρηστών ξεκλειδώνει τη CBE κλειδαριών ζωνών 1200mbps
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Ταχύτητα: | 1200Mbps |
Speed 5G Wireless Router with Encryption WPA-PSK/WPA2-PSK and 600Mbps/867Mbps WiFi
| Ταχύτητα WiFi: | 2.4GHz: 600Mbps/5GHz: 867Mbps |
|---|---|
| Πρωτόκολλα δικτύου: | IPv4/IPv6 |
| OperatingTemperature: | -20°C~50°C |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

