Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
Gigabit Ethernet Carrier Aggregation 4G Multi Sim Bonding Router Wireless WIFI
| Κατηγορία ζώνης συχνοτήτων: | Διπλή ζώνη (2,4 GHz + 5,8 GHz) |
|---|---|
| Ρυθμός μετάδοσης Wi-Fi: | 1266 Mbps |
| Θύρα δικτύου: | 2WAN(1Gbps) + 3LAN(1Gbps) |
5G White Wireless Router 1 WAN + 4 LAN για οικιακό δίκτυο
| Τύπος: | ασύρματος δρομολογητής |
|---|---|
| Όνομα: | δρομολογητής 5G WiFi |
| Βάρος: | 300g |
Dustproof δρομολογητής CBE 4G LTE υπαίθριος, ασύρματος δρομολογητής μακροχρόνιας σειράς 300mbps
| Συνδεμένος με καλώδιο ρυθμός μεταφοράς: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Κεραία: | Ενσωματωμένες κεραίες 5dBi |
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
Προσαρμοσμένος ασύρματος διαποδιαμορφωτής του τοπικού LAN δυναμικής ζώνης RJ45 δρομολογητών 4G διπλός SiM κινητός
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζονται, προαιρετικός συνδετήρας κεραιών SMA |
Κινητή δυναμική ζώνη ασύρματων USB 4G LTE τσεπών διαποδιαμορφωτών WPS SMS B1 B3 B5 B7 B8 B20 Wifi
| Διεπαφή: | USB2.0 |
|---|---|
| προσαρμοσμένο: | Λογότυπο |
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 2.4G, 802.11 b/g/n |
150Mbps η κινητή δυναμική ζώνη WiFi ταξιδιού φορητών τσεπών ξεκλείδωσε τον ασύρματο δρομολογητή
| Ρυθμός μετάδοσης Wi-Fi: | 150 Mbps |
|---|---|
| Κουμπί: | 1 * δύναμη 1 * WPS 1 * που επαναρυθμίζεται |
| Λειτουργία: | Αντιπυρική ζώνη, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Ασύρματος δρομολογητής 300mbps CBE 4G LTE υπαίθριος με τη δύναμη σημείου εισόδου
| Συνδεμένος με καλώδιο ρυθμός μεταφοράς: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11a/g/n |
Υπαίθρια μετάδοση στοιχείων μακροχρόνιας σειράς δρομολογητών CBE Waterpoof 4G LTE
| Συχνότητα: | 2.4GHz 150Mbps |
|---|---|
| Κεραία: | Υψηλή κεραία μακροχρόνιας σειράς 36dBi κέρδους |
| OS: | Παράθυρα 8/7/XP/Vista/Mac OS |
Φωνή υποστήριξης που καλεί το δρομολογητή CBE 4G SIM με τη διεπαφή RJ11 RJ45
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Κεραία: | κεραίες 2* 5dBi |
4g LTE OpenWRT Ξεκλείδωτος δρομολογητής διπλής κάρτας Sim με συνάθροιση κινητής τηλεφωνίας
| Wifi: | 2,4 GHz + 5 GHz |
|---|---|
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων: | 1266 Mbps |
| Θύρα δικτύου: | 2WAN(1Gbps) + 3LAN(1Gbps) |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

