Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
κινητή δυναμική ζώνη 300mbps Lte βιομηχανικών πινάκων δρομολογητών Rj45 Pcba 4g Lte Sim 5G
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 300Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | Ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n, WI-Fi 802.11a |
150Mbps Λευκό ασύρματο Pocket Wifi Router 4g Mini Mifi Hotspot 10 χρήστες LTE με κάρτα SIM
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευή σε κουτί, μεγέθους 21*20*7CM, 0,6kg/μονάδα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15-20 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, MoneyGram |
Λευκός δρομολογητής κρυπτογράφησης με κρυπτογράφηση WEP / TKIP / AES και 1 έτος εγγύηση
| Τύπος: | ασύρματος δρομολογητής |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρος |
| Μέγεθος: | 190 X 125 X 30mm |
300Mbps 5G διπλής ζώνης WiFi δρομολογητής με ασύρματη ασφάλεια DC 12V / 1A τροφοδοσία
| ΓΙΑΡΙΑ: | 5G |
|---|---|
| Τύπος: | ασύρματος δρομολογητής |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Ταχύτητα λευκό 5G WiFi Router με ασφαλή κρυπτογράφηση και πολλαπλές θύρες LAN
| Ασύρματη ασφάλεια: | Wpa/wpa2/wpa-psk/wpa2-PSK |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση: | WEP/TKIP/AES |
| Διασύνδεση: | 1 ΤΟ ΩΧΡΟ + ΤΟΠΙΚΌ LAN 4 |
Διαποδιαμορφωτής υποδοχών κάρτας 4G LTE USB Wifi διαποδιαμορφωτών ROHS Sim αυτοκινήτων 4G LTE WiFi
| LTE μεταφορτώνει: | 100.8Mbps |
|---|---|
| LTE φορτώνει: | 51.0Mbps |
| Διεπαφή: | USB2.0 |
δρομολογητής 5.8GHz 1200Mbps WiFi, άσπρος ξεκλειδωμένος δρομολογητής καρτών Sim
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 6* 5dBi |
| Χρήστες: | 32 |
32 άσπρος 4G χρηστών 1200Mbps WiFi υπαίθριος δρομολογητής δρομολογητών με την αυλάκωση Sim
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 6* 5dBi |
| Χρήστες: | 32 |
1200mbps ο ευρυζωνικός δρομολογητής με τη υποδοχή κάρτας Sim ξεκλείδωσε τον κινητό δρομολογητή 4G Wifi
| Κεραία: | κεραίες 6* 5dBi |
|---|---|
| Χρήστες: | 32 |
| Υποστήριξη: | 32 ασύρματοι χρήστες |
RJ11 δρομολογητής ROHS 4 διαποδιαμορφωτών καρτών Sim διεπαφών εξωτερικές κεραίες
| Συχνότητα: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

