Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
Υπαίθρια φορητή 4G 4G LTE φορητή Wifi συσκευή δυναμικής ζώνης δρομολογητών 150Mbps
| Χρώμα: | Άσπρος |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| Ταχύτητα: | 150mbps |
Φορητός δρομολογητής διαποδιαμορφωτών καρτών διαποδιαμορφωτών 150Mbps Sim 4G LTE USB WiFi
| LTE μεταφορτώνει: | 100.8Mbps |
|---|---|
| LTE φορτώνει: | 51.0Mbps |
| Διεπαφή: | USB2.0 |
Διπλός κυψελοειδής δρομολογητής SIM 4G με την αποσπάσιμη κλειδαριά VPN ζωνών κεραιών 4x4 MIMO
| Διπλή κατηγορία ζωνών: | 2,4 GHz + 5 GHz, 64 Χρήστες |
|---|---|
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων: | 1266 Mbps |
| Θύρα δικτύου: | 2WAN(1000Mbps) + 3LAN(1000Mbps) |
OEM 4G LTE Outdoor CPE Router 800/900/1800/2100/2600MHz Frequency Band
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
| Antenna: | 2x External Antenna |
MT7628N 12V DC LTE Δρομολογητής τάση με 802.11a/b/g/n/ac ασύρματα πρότυπα
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Support: | 32devices |
Βιομηχανικές κινητές ευρυζωνικές συσκευές δρομολογητών 4G 32 με το λιμένα του τοπικού LAN SMA
| Τάση εισαγωγής: | 12V |
|---|---|
| Διεπαφή: | 2 τοπικό LAN |
| Materia: | Κάλυψη χάλυβα |
Δρομολογητής 4 ROHS 1200Mbps WiFi ασύρματος διπλός δρομολογητής ζωνών λιμένων του τοπικού LAN
| Υποστήριξη: | 32 ασύρματοι χρήστες |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Κεραία: | κεραίες 6* 5dBi |
Ξεκλειδωμένος 4G Wifi λιμένας δρομολογητής του τοπικού LAN
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Διεπαφή: | rj45, 4 τοπικό LAN, 1 ΩΧΡΌΣ, 1 υποδοχή κάρτας SIM |
| Ζώνη συχνότητας: | 2.4G&5.8G |
Βιομηχανικός διπλός δρομολογητής καρτών Sim ζωνών
| Υποστήριξη: | 32 ασύρματοι χρήστες |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Κεραία: | κεραίες 6* 5dBi |
Ασύρματος ευρυζωνικός δρομολογητής 2 κεραία 32 CAT4 300mbps χρήστες
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Κεραία: | κεραίες 2* 3dBi |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

