Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
Ο ξεκλειδωμένος κινητός WiFi δρομολογητής 3G 4G Cat4 με 150Mbps μεταφορτώνει την ταχύτητα
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Κεραία: | κεραίες 2* 5dBi |
150mpbs η κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G ξεκλείδωσε το μίνι ασύρματο δρομολογητή
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 150Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | ΝΑΙ |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n |
Διπλή SIM WiFi φωνή υποστήριξης δρομολογητών cOem 4G που απαιτεί το Υπουργείο Εσωτερικών
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζονται, προαιρετικός συνδετήρας κεραιών SMA |
Ταχύτητα 300Mbps Ταχύτητα μετάδοσης 5G εξωτερική CPE IPv4/IPv6 Πρωτόκολλα δικτύου 5G LTE Router Σταθερή σύνδεση
| Router: | LTE VPN Router Www.wavetelco.com |
|---|---|
| Usb Cable: | 10m |
| Antenna Gain: | 12 DBi |
1200Mbps Cat4 Ασύρματη κάρτα Sim Unlocked Industrial WiFi Router με μεταλλική θήκη
| WIFI: | 2,4 GHz + 5 GHz |
|---|---|
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων: | 1200 Mbps |
| Θύρα δικτύου: | 1WAN + 4 LAN |
Διπλός ασύρματος κυψελοειδής δρομολογητής SIM 4G LTE με την αποσπάσιμη κλειδαριά VPN ζωνών κεραιών
| Κατηγορία ζώνης συχνοτήτων: | 2,4 GHz + 5 GHz, 64 Χρήστες |
|---|---|
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων: | 1266 Mbps |
| Λιμένας: | 2WAN(1000Mbps) + 3LAN(1000Mbps) |
Δρομολογητής κινητού διπλής SIM με ξεκλείδωτη συχνότητα WiFi για μέγιστη ευελιξία δικτύου
| Συχνότητα WIFI: | xxx |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 30-60 λεπτά |
| Υλικό: | xxx |
διπλός SiM Wifi τσεπών 4G LTE κινητός ξεκλειδωμένος δρομολογητής διαποδιαμορφωτής δρομολογητών 150Mbps
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Ασύρματη ταχύτητα μετάδοσης: | μέχρι 150Mbps |
1200mbps διπλό κινητό WCDMA LTE FDD TDD Wifi ζωνών 5G ραδιόφωνο δρομολογητών ATT Τ
| Κεραία: | κεραίες 6* 5dBi |
|---|---|
| Χρήστες: | 32 |
| Χρώμα: | άσπρος |
Υψηλός δρομολογητής 6 πλέγματος κέρδους 5g CBE 5dBi WiFi διπλός διαποδιαμορφωτής ζωνών LTE κεραιών 1200Mbps
| Κεραία: | κεραίες 6* 5dBi |
|---|---|
| Χρήστες: | 32 |
| Χρώμα: | άσπρος |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

