Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
Αδιάβροχος υπαίθριος 4G LTE κινητός δρομολογητής cOem με τον προσαρμοστή σημείου εισόδου 48V
| Συνδεμένος με καλώδιο ρυθμός μεταφοράς: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Κεραία: | Ενσωματωμένες κεραίες 5dBi |
| ταχύτητα: | 300mbps |
ασύρματη ευρεία ζώνη εγχώριων δικτύων δρομολογητών δρομολογητών 300Mbps 4G LTE Wifi
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζονται, προαιρετικός συνδετήρας κεραιών SMA |
150mbps ασύρματη τσέπη Universel Wifi δρομολογητών δυναμικής ζώνης 4g Lte κινητή
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 150Mbps |
|---|---|
| Με λειτουργία μόντεμ: | ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n |
300Mbps φωνής Volte κλήσης ανοικτός Vpn διαποδιαμορφωτής CBE LTE δρομολογητών Cat4 ασύρματος για το όχημα
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi (πτυσσόμενες) |
| Τάση εισαγωγής: | 12V 1A |
Ασύρματο φορτίο SMS WPS που ισορροπεί το διπλό sim καρτών τσεπών δρομολογητή wifi δυναμικής ζώνης lte 4g κινητό
| Υποστηριγμένη η WI-Fi συχνότητα: | 2.4G |
|---|---|
| Συνδεμένος με καλώδιο ρυθμός μεταφοράς: | 10/100Mbps |
| ποσοστό μετάδοσης WI-Fi 2.4g: | 150 Mbps |
IOT 2.4G 5.8G 1200Mbps διπλός βιομηχανικός βαθμός δρομολογητής CBE ζωνών ασύρματος καρτών 3g 4g 5g Wifi Sim
| Δίκτυο: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Υλικό: | Κάλυψη μετάλλων |
| Διεπαφή: | rj45, 4 τοπικό LAN, 1 ΩΧΡΌΣ, 1 υποδοχή κάρτας SIM |
ο δρομολογητής WiFi τσεπών 4G LTE ξεκλείδωσε τον ασύρματο διαποδιαμορφωτή με την μπαταρία Sim
| Ρυθμός μετάδοσης Wi-Fi: | 150 Mbps |
|---|---|
| Κουμπί: | 1 * δύναμη 1 * WPS 1 * που επαναρυθμίζεται |
| Λειτουργία: | Αντιπυρική ζώνη, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Ευέλικτες επιλογές σύνδεσης 4G LTE εξωτερικός δρομολογητής CPE με υποδοχή κάρτας SIM
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
Εργοστάσιο TUOSHI 5G CPE Router WiFi6 Ασύρματο Μόντεμ 600Mb/S 5G POE LTE Wifi Roteador Με Υποδοχή Κάρτας SIM Routeur 4G
| Δρομολογητής: | LTE VPN Router Www.wavetelco.com |
|---|---|
| ρυθμό μετάδοσης: | 600 Mbps |
| Πρωτόκολλα δικτύου: | IPv4/IPv6 |
Υπαίθριος δρομολογητής CBE CAT4 4G LTE με τον προσαρμοστή σημείου εισόδου
| Συνδεμένος με καλώδιο ρυθμός μεταφοράς: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Κεραία: | Ενσωματωμένες κεραίες 5dBi |
| ταχύτητα: | 300mbps |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

