Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
TUOSHI 5G WiFi 6 το κινητό τοπικό LAN διπλό SIM Ethernet καλωδίων δρομολογητών 100/1000mbps δυναμικής ζώνης
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 1000Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | Ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n, WI-Fi 802.11ac, WI-Fi 802.11a, WI-Fi 802.11ax |
2.4GHz-2.5GHz Frequency Range 802.11n Outdoor WiFi Antenna with Vswr≤1.5 and 50Ω Impedance
| Connector Type: | N-Type Female |
|---|---|
| Vswr: | ≤1.5 |
| Working With: | R658U Wifi Router |
DC 12V1A Στήριξη 5G WiFi Router Wireless Router White προσφέροντας ασύρματη κάλυψη και γρήγορες ταχύτητες διαδικτύου για γραφεία
| Ασύρματη ασφάλεια: | Wpa/wpa2/wpa-psk/wpa2-PSK |
|---|---|
| ρυθμό μετάδοσης: | 600 Mbps |
| Διασύνδεση: | 1 WAN |
Ασφαλής σύνδεση 5G WiFi Router με WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK και 1 WAN 4 LAN Interface
| Size: | 190 X 125 X 30mm |
|---|---|
| Speed: | 5G |
| Type: | Wireless Router |
2 Εξωτερικές κεραίες ασύρματος δρομολογητής για ταχύτητα 5G μεταφοράς δεδομένων και ασφαλή σύνδεση
| Size: | 190 X 125 X 30mm |
|---|---|
| Speed: | 5G |
| Transmission Rate: | 300Mbps |
Ξεκλειδωμένος Sim δρομολογητής διαποδιαμορφωτών καρτών CE 4G USB Wifi διαποδιαμορφωτής
| Χρώμα: | λευκό & κόκκινο |
|---|---|
| LTE μεταφορτώνει: | 100.8Mbps |
| Ταχύτητα: | 150mbps |
δρομολογητής καρτών 1200mbps 4G Sim
| Υποστήριξη: | 32 ασύρματοι χρήστες |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Τάση εισαγωγής: | 12V |
Ξεκλειδωμένος δρομολογητής CBE 4g 5g Wifi Sim ασύρματος με την υπαίθρια μπαταρία κεραιών
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | δρομολογητής wifi 4g wirelss με το sim, υπαίθρια κεραία, μπαταρία |
| λιμάνια: | 1 τοπικό LAN Ή 1 RJ11+ 4LAN, υποδοχή κάρτας WAN+4 2 sim |
Κινητή δυναμική ζώνη 10 ROHS φορητό 4G φορητός δρομολογητής καρτών Sim χρηστών
| Custmoized: | Λογότυπο |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| Χρήστης: | 10 χρήστες |
Υψηλής ταχύτητας 4G LTE USB WiFi μόντεμ με ταχύτητα μετάδοσης 2Mbps για το Διαδίκτυο
| Ανεβάστε: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Στυλ: | Εσωτερικό |
| Προστασία: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

