Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
Mac OS X 10.6 ή μεταγενέστερη Υποστηριζόμενο φορητό Wifi Modem Max ταχύτητα λήψης 150Mbps διαθέσιμη
| Network Mode: | 4G |
|---|---|
| Protection: | WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 |
| Wireless Speed: | 2.4GHz |
10 Χρησιμοποιήσεις κοινής χρήσης WiFi 4G LTE USB WiFi μόντεμ με εσωτερική κεραία προστασίας WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2
| Άντενα: | Εσωτερικό |
|---|---|
| Ποσοστό μετάδοσης: | 2Mbps |
| Διασύνδεση: | USB 2.0 |
300Mbps/867Mbps LTE WiFi Router Ασφαλής και αξιόπιστος με κρυπτογράφηση WPA-PSK/WPA2-PSK
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
Ασύρματη CBE δρομολογητών διαποδιαμορφωτών καρτών 300Mbps 3LAN 1WAN Sim για την επίδειξη δεικτών των οδηγήσεων
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi (πτυσσόμενες) |
| Τάση εισαγωγής: | 12V 1A |
Λύση LTE βιομηχανικού επιπέδου ευρείας ζώνης συχνοτήτων και θερμοκρασίας λειτουργίας -20C-50C
| WirelessStandard: | 4G LTE |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| Antenna: | 2x External Antenna |
Γάτα 4 ασύρματη ενότητα δρομολογητών LTE Wifi διαποδιαμορφωτών CBE FDD TDD 4G κεραιών με τη υποδοχή κάρτας Sim
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi (πτυσσόμενες) |
| Τάση εισαγωγής: | 12V 1A |
Το Tuoshi Factory 5G LTE CPE με διπλή συχνότητα 2,4GHz/5GHz, ταχύτητα μετάδοσης 300Mbps και ασφαλές ασύρματο WPA/WPA2
| Μέγεθος: | 190 X 125 X 30mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Ονομασία: | δρομολογητής 5G WiFi |
Υψηλής ταχύτητας εξωτερικός δρομολογητής CPE 4G LTE με δίκτυα πρωτοκόλλων IPv4/IPv6
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WirelessStandard: | 4G LTE |
R658U Wifi Router Compatible Cpe Router Wireless Lte with 10m Usb Cable
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
|---|---|
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
| Dimensions: | 20.5 X 2.5 X 2.5 Inches |
βιομηχανικός δρομολογητής 4 2.4Ghz 4G LTE υποδοχή κάρτας Sim δρομολογητών διαποδιαμορφωτών κεραιών
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
| Τάση εισαγωγής: | 12V |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

