Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
2.4GHz 150mbps Εξωτερική κεραία WiFi με 1 WAN 4 LAN Διασύνδεση για τις ανάγκες υψηλού προτύπου
| Διασύνδεση: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
|---|---|
| Περιεχόμενο της συσκευασίας: | 1 x εξωτερική κεραία WiFi |
| υψηλή κεραία κέρδους: | Αντήνα μεγάλης εμβέλειας 36dBi |
Διπλός δρομολογητής 4G LTE Wifi τσεπών καρτών SMS WPS Sim με την μπαταρία
| ποσοστό μετάδοσης WI-Fi 2.4G: | 150 Mbps |
|---|---|
| Τύπος κρυπτογράφησης: | WPA2-PSK, WPA2, WPA |
| Λειτουργία: | Αντιπυρική ζώνη, QoS, VPN, APN |
Μοντέμ CPE Εξωτερική κεραία WiFi με υποδοχή κάρτας SIM 20,5 X 2,5 X 2,5 ίντσες
| Διασύνδεση: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
|---|---|
| WIFI: | 802.11n |
| Περιεχόμενο της συσκευασίας: | 1 x εξωτερική κεραία WiFi |
κυψελοειδής CBE δρομολογητών Cat4 32User 300mbps 4G η βιομηχανική ξεκλειδώνει ασύρματο Wifi
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 300Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | Ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n, WI-Fi 802.11a |
η κινητή WiFi δυναμική ζώνη 4G LTE ξεκλείδωσε τον ασύρματο δρομολογητή Διαδικτύου με τη υποδοχή κάρτας SIM
| Ρυθμός μετάδοσης Wi-Fi: | 150 Mbps |
|---|---|
| Κουμπί: | 1 * δύναμη 1 * WPS 1 * που επαναρυθμίζεται |
| Λειτουργία: | Αντιπυρική ζώνη, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
2.4GHz 150mbps Ασύρματος δρομολογητής LTE CPE με υψηλή αντενάδα μεγάλης εμβέλειας 36dBi
| Συχνότητα: | 2,4 GHz 150 Mbps |
|---|---|
| Περιεχόμενο της συσκευασίας: | 1 x εξωτερική κεραία WiFi |
| υψηλή κεραία κέρδους: | Αντήνα μεγάλης εμβέλειας 36dBi |
Ηλεκτρική τροφοδοσία συνεχούς ρεύματος 12V 1A Δρομολογητής WiFi 5G με ταχύτητα μετάδοσης 600Mbps και 2 εξωτερικές κεραίες για τη μετάδοση δεδομένων
| Τροφοδοτικό: | DC 12V/1A |
|---|---|
| βάρος: | 1KG |
| Κεραία: | 2 εξωτερικές κεραίες |
Ενδοσωματική κεραία Wifi 4g -40°C έως 80°C Vswr ≤1,5 για τις λύσεις χαμηλού κόστους
| Αντίσταση: | 50Ω |
|---|---|
| VSWR: | ≤1.5 |
| Πολαρισμός: | Βόρειος |
Ασύρματα Dongle GSM διαποδιαμορφωτών 4G USB WiFi κυψελοειδή SMS ραβδιών LTE στοιχεία ενότητας
| Θέση προϊόντων: | Απόθεμα |
|---|---|
| Ύφος: | Εσωτερικός |
| Τύπος: | Ασύρματος |
2.4GHz-2.5GHz Εξωτερική WIFI κεραία 802.11n με διαστάσεις 20,5 X 2,5 X 2,5 ίντσες
| Περιεχόμενο της συσκευασίας: | 1 x εξωτερική κεραία WiFi |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων: | 2.4GHz-2.5GHz |
| WIFI: | 802.11n |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

