Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
2.4GHz LTE δρομολογητής με ταχύτητα 1200mbps 1 κάρτα SIM EU/US/UK/AU
| Plug Standard: | EU US UK AU Plug |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
Διπλός Sim Wifi κεραιών SMA ο αποσπάσιμος δρομολογητής διαποδιαμορφωτών CBE ξεκλειδώνει 4g ασύρματο LTE 150mbps
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11 b/g/n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Κεραία: | 4G 1T2R MIMO που υποστηρίζονται, προαιρετικός συνδετήρας κεραιών SMA |
Tuoshi 5G CPE Wifi Router Outdoor Working With R658U Usb Cable 10m Indoor 5g Wifi Router
| Διασύνδεση: | 1 δίκτυο LAN USB+1 |
|---|---|
| WIFI: | 802.11n |
| Τύπος συνδέσμου: | Θηλυκό ν-τύπων |
Μίνι κινητή δυναμική ζώνη LTE FDD TDD WCDMA καθολικό 4g Lte CAT4 φορητό 4G
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 150Mbps |
|---|---|
| Με λειτουργία μόντεμ: | ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n |
Δρομολογητής δυναμικής ζώνης τσεπών 150Mbps USB, κινητή κάρτα διαποδιαμορφωτών SMS Sim 4G LTE USB WiFi
| LTE φορτώνει: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Διεπαφή: | USB2.0 |
| Προσαρμοσμένο: | Λογότυπο |
CPE Wireless Mobile 4g LTE OpenWRT Unlocked Dual Card Router Portable
| Υποστηριζόμενη συχνότητα Wi-Fi: | 2,4 GHz + 5 GHz |
|---|---|
| Ρυθμός μετάδοσης Wi-Fi: | 1266 Mbps |
| Θύρα δικτύου: | 2WAN(1Gbps) + 3LAN(1Gbps) |
Δρομολογητής 4G LTE με ενιαία θέση κάρτας SIM για απρόσκοπτη σύνδεση
| Antenna Type: | External |
|---|---|
| Volte Support: | Yes |
| Security Features: | WPA/WPA2, WPS, Firewall |
1200Mbps Διπλή ζώνη Wi-Fi κάρτα SIM Slot LTE δρομολογητής με 12V DC / 1A τροφοδοσία και WPS κουμπί
| Wireless Standards: | 802.11a/b/g/n/ac |
|---|---|
| Power Supply: | 12V DC, 1A |
| Sim Card Slots: | 1 |
Εσωτερικός εξωτερικός χώρος 300Mbps Ασύρματη διεπαφή δικτύου 1x 10/100Mbps Θύρα WAN / LAN 2x εξωτερικές κεραίες
| Διάσταση: | 7.87 X 5,51 X 1,18 μέσα |
|---|---|
| Ζώνη συχνότητας: | 2.4GHz & 5GHz |
| QoS: | Έλεγχος εύρους ζώνης |
Επικοινωνία LTE με 1 θύρα RJ11 και εξωτερική κεραία
| Button: | 1 Power 1 WPS 1 WIFI ON/OFF 1 Reset |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Antenna Type: | External |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

