Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
Ξεκλειδωμένος δρομολογητής WiFi δυναμικής ζώνης 4G LTE CAT4 με τις εξωτερικές κεραίες RJ45
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi (πτυσσόμενες) |
| Τάση εισαγωγής: | 12V 1A |
Rj11 ισορροπώντας διαποδιαμορφωτής CBE Lte FDD TDD δρομολογητών 300Mbps Wifi φορτίων λιμένων 4G για τα λεωφορεία
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi (πτυσσόμενες) |
| Τάση εισαγωγής: | 12V 1A |
ΔΡΟΜΟΛΟΓΗΤΉΣ B1 B3 B5 B7 B8 B20 B28 B38 B39 B40 B41 ΔΥΝΑΜΙΚΉΣ ΖΏΝΗΣ ΤΣΕΠΏΝ 4G LTE WIFI
| Υποστηριγμένη η WI-Fi συχνότητα: | 2.4G |
|---|---|
| ποσοστό μετάδοσης WI-Fi 2.4G: | 150 Mbps |
| Τύπος κρυπτογράφησης: | WPA2-PSK, WPA2, WPA |
5G δρομολογητής υψηλής ταχύτητας Λευκή ασύρματη συσκευή δικτύου θύρες Gigabit Ethernet Συνδεσιμότητα για λύσεις δικτύων επιχειρήσεων
| Τροφοδοτικό: | DC 12V/1A |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz/5GHz |
| Διασύνδεση: | 1 WAN |
Εξωτερική κεραία 32 δρομολογητών 4G LTE 300mbps Detachble Wifi δυναμικής ζώνης συσκευές
| Materia: | Κάλυψη χάλυβα |
|---|---|
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
2 βιομηχανικές κεραίες δρομολογητών 5dBi του τοπικού LAN 4G LTE με το λιμένα SMA RJ45
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
|---|---|
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
| Πρότυπα: | 802b/g/n/ac |
Βιομηχανικός ασύρματος ξεκλειδωμένος δρομολογητής 2.4GHz 4G WiFi με τις εξωτερικές κεραίες
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| Χρήστης: | 32 χρήστες, τοπικό LAN ethernet σε PC/camera |
| Κεραία: | 2 εξωτερική κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
Κινητός δρομολογητής B1 B3 B5 B7 B8 B20 B28 B38 B39 B40 τσεπών διαποδιαμορφωτών 4G LTE δυναμικής ζώνης Wifi
| ποσοστό μετάδοσης WI-Fi 2.4G: | 150 Mbps |
|---|---|
| Κουμπί: | 1 * δύναμη 1 * WPS 1 * που επαναρυθμίζεται |
| Λειτουργία: | Αντιπυρική ζώνη, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
800/900/1800/2100/2600MHz Διάταξη συχνοτήτων 4G LTE CPE Δρομολογητής ασύρματος με υποδοχή κάρτας SIM
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
| DataRate: | DL 300Mbps/UL 50Mbps |
1200 Mbps High Speed LTE Router (Ανωτάτης Ταχύτητας LTE δρομολογητής)
| Frequency: | 2.4GHz,5.8HZ |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Support: | 32devices |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

