Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
Εξωτερικό φορητό 4G κινητό hotspot με Wifi Security WPA/WPA2 και υποστήριξη SMS
| Κατηγορία ζώνης συχνότητας: | ενιαίος-ταινία 2.4G |
|---|---|
| Τύπος: | Ασύρματα |
| Υποστηρίξεις WDS: | - Όχι, όχι. |
MTK Chipset Portable 4G Mobile Hotspot για γρήγορη και σταθερή ασύρματη σύνδεση
| SMS: | Υποστήριξη |
|---|---|
| Τσιπσέτ: | MTK |
| Κάρτα SIM: | Υποστήριξη |
ΩΧΡΌΣ Ethernet WiFi ο ασύρματος 300Mbps δρομολογητής CBE 4G LTE του τοπικού LAN ξεκλείδωσε την κάρτα Sim
| WiFi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi (πτυσσόμενες) |
| Τάση εισαγωγής: | 12V 1A |
1x WAN / 1x LAN / 1x USB θύρες 4G LTE ασύρματος δρομολογητή για να επαναστατήσει το δίκτυό σας
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
Αξιόπιστος ασύρματος 4G LTE εξωτερικός δρομολογητής CPE με εμβέλεια WiFi 300m
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
|---|---|
| SIMCard: | 1x SIM Card Slot |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
Ασφαλίστε τα 4G Mobile Hotspot IOS συσκευές σας με τις δυνατότητες και τη συμβατότητα WEP της TUOSHI
| Συμφωνία: | Παράθυρα, Mac, iOS, αρρενωπό |
|---|---|
| Βάρος: | 3,2 ουγγιές |
| Τσιπσέτ: | MTK |
150Mbps Ταχύτητα 4G LTE ασύρματος δρομολογητή με SPI firewall και εύκολη διαχείριση δικτύου Wifi
| Πρότυπα δικτύων: | 4G LTE |
|---|---|
| Speed: | 150Mbps |
| Ασφάλεια: | Wpa-psk/wpa2-PSK κρυπτογράφηση |
Ασύρματο φορητό 4G Hotspot με 150Mbps LTE Upload WPA/WPA2 Ασφάλεια 2.4G Προστασία κατηγορίας ζώνης
| Lte Upload: | 150Mbps |
|---|---|
| Type: | Wireless |
| Wifi Security: | WPA/WPA2 |
MTK Chipset 4G Mobile Hotspot Φορητό ελαφρύ ασύρματο δρομολογητή με ασφάλεια WPA/WPA2-PSK
| Υποστηρίξεις WDS: | ΟΧΙ |
|---|---|
| Βάρος: | 3,2 ουγγιές |
| Εφαρμογή: | Εξωτερικά |
το ασύρματο 4g 150Mbps 10Users WPS SMS lte wifi 4g mifis sim λαναρίζει το δρομολογητή με την μπαταρία
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 150Mbps |
|---|---|
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n |
| Υποστηριγμένη η WI-Fi συχνότητα: | 2.4G |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

