Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
Wifi Security Portable 4G Mobile Hotspot συμβατό με το WPA/WPA2
| Υποστηρίξεις WDS: | ΟΧΙ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εξωτερικά |
| Ασφάλεια Wifi: | WPA/WPA2 |
TUOSHI 4g LTE Router Wifi Modem Φορητό ασύρματο Hotspot Lte Καρδιά SIM συσκευή Pocket Wifi
| Κατηγορία ζώνης συχνότητας: | ενιαίος-ταινία 2.4G |
|---|---|
| Ασφάλεια Wifi: | WPA/WPA2 |
| Τύπος: | Ασύρματα |
Ασύρματη 4g Mini Mi-fi και υποστηρίζει Wds Όχι για λύσεις
| Τσιπσέτ: | MTK |
|---|---|
| Βάρος: | 3,2 ουγγιές |
| Τύπος: | Ασύρματα |
Βιομηχανικός δρομολογητής LTE 4G 2,4 GHz / 5 GHz 300 Mbps χωρίς συμπύκνωση
| Ονομασία προϊόντος: | βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40℃~+85℃ |
| Βάρος: | 0.3kg |
Δρομολογητής 4G LTE 300Mbps 7,87 X 5,51 X 1,18 Σε PPTP / L2TP / IPSec VPN
| Διάσταση: | 7.87 X 5,51 X 1,18 μέσα |
|---|---|
| Όνομα: | δρομολογητής 300Mbps 4G LTE |
| Συμβατότητα OS: | Παράθυρα, Mac OS, Linux |
0,3KG 4G LTE Industrial Router 1 X Υποδοχή κάρτας SIM 10% - 90% υγρασία χωρίς συμπύκνωση
| Ονομασία προϊόντος: | βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE |
|---|---|
| Βάρος: | 0.3kg |
| Ποσοστό στοιχείων: | 300 Mbps |
1x Σλοτ κάρτας SIM 4G LTE εξωτερικός δρομολογητής CPE για αξιόπιστες εξωτερικές συνδέσεις
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
4G LTE δρομολογητής 300mbps Δίπλωμα ρεύματος DC 12V/1.5A για μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας
| Σύστημα υποστήριξης: | Windows, Linux, Mac OS |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -40°C~+85°C |
| Άντενα: | 2 εξωτερική κεραία Χ |
TUOSHI 150Mbps Pocket Wifi Wireless Router Φορητό 3G 4G Lte Modem Μίνι Μίφις με SIM κάρτα
| Τσιπσέτ: | MTK |
|---|---|
| Κατηγορία ζώνης συχνότητας: | ενιαίος-ταινία 2.4G |
| SMS: | Υποστήριξη |
TUOSHI 150Mbps Φορητές ξεκλειδωμένες 4G Lte Routers με κουτί κάρτας SIM Ανοίξτε Μίνι Wi-fi Ασύρματη Ανοίξτε
| Ιδιότητες ασφαλείας: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
|---|---|
| Συμφωνία: | Παράθυρα, Mac, iOS, αρρενωπό |
| Τσιπσέτ: | MTK |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

