Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
Ξεκλειδωμένος 4G Wifi λιμένας δρομολογητής του τοπικού LAN
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Διεπαφή: | rj45, 4 τοπικό LAN, 1 ΩΧΡΌΣ, 1 υποδοχή κάρτας SIM |
| Ζώνη συχνότητας: | 2.4G&5.8G |
Του τοπικού LAN 4G LTE υψηλής ταχύτητας εσωτερικός δρομολογητής καρτών Sim ζωνών δρομολογητών 1200mbps διπλός
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Διεπαφή: | rj45, 4 τοπικό LAN, 1 ΩΧΡΌΣ, 1 υποδοχή κάρτας SIM |
| Ζώνη συχνότητας: | 2.4G&5.8G |
ο δρομολογητής καρτών 1200mbps 4G LTE Sim ξεκλειδώνει το διπλό δρομολογητή Wifi ζωνών
| Υποστήριξη: | 32 ασύρματοι χρήστες |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Κεραία: | κεραίες 6* 5dBi |
Ξεκλειδώστε τον αποσπάσιμο δρομολογητή κεραιών 4G LTE Wifi δρομολογητών 1200Mbps WiFi
| Δίκτυο: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Υλικό: | Κάλυψη χάλυβα |
| Διεπαφή: | rj45, 4 τοπικό LAN, 1 ΩΧΡΌΣ, 1 υποδοχή κάρτας SIM |
Ο ξεκλειδωμένος κινητός WiFi δρομολογητής 3G 4G Cat4 με 150Mbps μεταφορτώνει την ταχύτητα
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Κεραία: | κεραίες 2* 5dBi |
32 ασύρματη κάρτα υποστήριξης SIM δρομολογητών CBE χρηστών 300Mbps 3G 4G LTE
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Κεραία: | κεραίες 2* 5dBi |
διαποδιαμορφωτής CBE 3G 4G LTE FDD TDD CAT4 2.4G 300Mbps WiFi για το σπίτι
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Κεραία: | κεραίες 2* 5dBi |
Δρομολογητής δυναμικής ζώνης τσεπών 150Mbps USB, κινητή κάρτα διαποδιαμορφωτών SMS Sim 4G LTE USB WiFi
| LTE φορτώνει: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Διεπαφή: | USB2.0 |
| Προσαρμοσμένο: | Λογότυπο |
ασύρματο μίνι dongle wifi lte 4g διαποδιαμορφωτών δρομολογητών υποδοχών κάρτας hsdpa 3g ταξιδιού sim usb για το ufi carfi
| LTE φορτώνει: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Διεπαφή: | USB2.0 |
| Προσαρμοσμένο: | Λογότυπο |
1200Mbps διπλή ζωνών κατηγορία Simcard 4g βιομηχανικής επιχείρησης CBE υψηλής δύναμης ασύρματη/δρομολογητής 5g
| Δίκτυο: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Υλικό: | Κάλυψη μετάλλων |
| Διεπαφή: | rj45, 4 τοπικό LAN, 1 ΩΧΡΌΣ, 1 υποδοχή κάρτας SIM |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

