Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
Βιομηχανικός δρομολογητής 6 1200Mbps WiFi ασύρματος 4G LTE δρομολογητής κεραιών
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 6* 5dBi |
| Δίκτυο: | 4G/3G/2G |
Συνδετήρες SMA εξωτερική μαγνητική κεραία LTE/4G για τους δρομολογητές και τους διαποδιαμορφωτές
| Όνομα προϊόντων: | detachble συνδετήρας κεραιών SMA, μαγνητική κεραία GSM 4g LTE |
|---|---|
| Κεραία LTE: | 5dBi |
| Μήκος καλωδίων κεραιών LTE: | 1.5m/3m/5m |
Ξεκλειδωμένος δρομολογητής CBE 4g 5g Wifi Sim ασύρματος με την υπαίθρια μπαταρία κεραιών
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | δρομολογητής wifi 4g wirelss με το sim, υπαίθρια κεραία, μπαταρία |
| λιμάνια: | 1 τοπικό LAN Ή 1 RJ11+ 4LAN, υποδοχή κάρτας WAN+4 2 sim |
η κινητή WiFi δυναμική ζώνη 4G LTE ξεκλείδωσε την ασύρματη εφεδρική μπαταρία δρομολογητών Wifi
| Ρυθμός μετάδοσης Wi-Fi: | 150Mbps |
|---|---|
| Κουμπί: | 1 * δύναμη 1 * WPS 1 * που επαναρυθμίζεται |
| Λειτουργία: | Αντιπυρική ζώνη, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Διπλός ασύρματος κυψελοειδής δρομολογητής SIM 4G LTE με την αποσπάσιμη κλειδαριά VPN ζωνών κεραιών
| Κατηγορία ζώνης συχνοτήτων: | 2,4 GHz + 5 GHz, 64 Χρήστες |
|---|---|
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων: | 1266 Mbps |
| Λιμένας: | 2WAN(1000Mbps) + 3LAN(1000Mbps) |
ο τοίχος 4G LTE τοποθετεί την κεραία για την οροσειρά ασύρματος βιομηχανικός κινητός δρομολογητής διαποδιαμορφωτών πυλών
| Όνομα προϊόντων: | detachble συνδετήρας κεραιών SMA, μαγνητική κεραία GSM 4g LTE |
|---|---|
| Κεραία LTE: | 5dbi |
| Μήκος καλωδίων κεραιών LTE: | 1.5m/3m/5m |
Κινητή κεραία κάμερων ασφαλείας 4G LTE DVR για το βιομηχανικό δρομολογητή διαποδιαμορφωτών πυλών
| Όνομα προϊόντων: | detachble συνδετήρας κεραιών SMA, μαγνητική κεραία GSM 4g LTE |
|---|---|
| Κεραία LTE: | 5dbi |
| Μήκος καλωδίων κεραιών LTE: | 1.5m/3m/5m |
δρομολογητής καρτών 1200mbps 4G Sim
| Υποστήριξη: | 32 ασύρματοι χρήστες |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Τάση εισαγωγής: | 12V |
Διπλός βιομηχανικός δρομολογητής κεραιών 4G LTE δρομολογητών 5dBi ζωνών 1200Mbps WiFi
| Υποστήριξη: | 32 ασύρματοι χρήστες |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Κεραία: | κεραίες 6* 5dBi |
Εσωτερικός δρομολογητής 4G LTE 300mbps Wifi με την υψηλή κεραία κέρδους 5dbi
| Υποστήριξη: | 32 ασύρματοι χρήστες |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

