Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
Μείνετε συνδεδεμένοι οπουδήποτε με 4G Mini Mifi 150Mbps LTE Upload και WPA/WPA2 Wifi Security
| Τσιπσέτ: | ASR1803 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων: | Β1/Β3/Β5/Β8/Β34/Β38/Β39/Β40/Β41 W Β1/Β8 |
| LTE TDD/FDD: | 3GPP R9 Κατηγορία 4, Downlink/Uplink έως 150Mbps/50Mbps |
Αρχική παραγωγή Φορητή 4G κινητή υποστήριξη SIM κάρτας
| Εφαρμογή: | Εξωτερικά |
|---|---|
| Ανεβάστε: | 150Mbps |
| Συμφωνία: | Παράθυρα, Mac, iOS, αρρενωπό |
3.2 ουγκιές Φορητό 4G Mobile Hotspot με 150Mbps Lte Upload και υποστήριξη SMS
| SMS: | Υποστήριξη |
|---|---|
| Συμφωνία: | Παράθυρα, Mac, iOS, αρρενωπό |
| Ασφάλεια Wifi: | WPA/WPA2 |
Βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE χωρίς συμπύκνωση με 1 X υποδοχή κάρτας SIM 10% - 90% υγρασία
| Κεραία: | 2 εξωτερική κεραία Χ |
|---|---|
| Ποσοστό στοιχείων: | 300 Mbps |
| Διεπαφή: | 2 λιμένες Χ 10/100/1000Mbps RJ45, 1 υποδοχή κάρτας Χ SIM |
Ανθεκτικός στη θερμοκρασία 4G LTE Βιομηχανικός δρομολογητής 300 Mbps Ταχύτητα παροχής δεδομένων DC 12V/1.5A
| Κατανάλωση ενέργειας: | 10W |
|---|---|
| υγρασία: | 10%~90% (Non-condensing) |
| Διάταξη συχνοτήτων: | 20,4 GHz/5 GHz |
Προσαρμόσιμα Routers Cat Pocket Wireless Wifi Portable Lte Mf Mobile 2100Mah μπαταρία Αντένα σημείο πρόσβασης 4G Router
| Κάρτα SIM: | Υποστήριξη |
|---|---|
| Ιδιότητες ασφαλείας: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
| Τύπος: | Ασύρματα |
2.4G μονοσύρματος ασύρματος δρομολογητής με ασφάλεια WPA/WPA2-PSK
| Ανεβάστε: | 150Mbps |
|---|---|
| Τύπος: | Ασύρματα |
| Υποστηρίξεις WDS: | - Όχι, όχι. |
Ελαφρύ 4g Mini Mi-fi WEP χαρακτηριστικά ασφαλείας και 3,2 ουγκιές φορητό
| Κάρτα SIM: | Υποστήριξη |
|---|---|
| Υποστηρίξεις WDS: | - Όχι, όχι. |
| Βάρος: | 3,2 ουγγιές |
LTE 4G ασύρματος δρομολογητής Power Bank Pocket 4G Wifi Modem με κάρτα SIM
| Εφαρμογή: | Υπαίθριος |
|---|---|
| SMS: | Υποστήριξη |
| Ανεβάστε: | 150Mbps |
4G ασύρματος ασφαλής δρομολογητής WPA-PSK/WPA2-PSK κρυπτογράφηση υψηλής απόδοσης
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/1.5A |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων: | 20,4 GHz/5 GHz |
| Σύστημα υποστήριξης: | Windows, Linux, Mac OS |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

