Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
ευρυζωνικός ασύρματος δρομολογητής δρομολογητών CAT4 4G 2.4G 1200Mbps WiFi
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Ασύρματος δρομολογητής 4G LTE 300mbps Wifi λιμένων Volte RJ45 δρομολογητών LTE
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHZ |
| Διεπαφή: | 1 τοπικό LAN RJ11 Port1 |
32 ασύρματος Ν 4G LTE Volte RJ45 δρομολογητών χρηστών LTE δρομολογητής λιμένων
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac το /b/g/n |
| Υποστήριξη: | 32users |
2 βιομηχανικές κεραίες δρομολογητών 5dBi του τοπικού LAN 4G LTE με το λιμένα SMA RJ45
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
|---|---|
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
| Πρότυπα: | 802b/g/n/ac |
Διπλή SIM WiFi φωνή υποστήριξης δρομολογητών cOem 4G που απαιτεί το Υπουργείο Εσωτερικών
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζονται, προαιρετικός συνδετήρας κεραιών SMA |
Ο cOem CAT4 CAT6 32 διπλός δρομολογητής ζωνών 4G LTE WIFI χρηστών ξεκλειδώνει τη CBE κλειδαριών ζωνών 1200mbps
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Ταχύτητα: | 1200Mbps |
Ο δρομολογητής CBE 4G LTE WIFI Wifi αλλαγής IMEI TTL ξεκλειδώνει 300mbps για τη κάμερα CCTV
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
Διπλός δρομολογητής 4G LTE Wifi τσεπών καρτών SMS WPS Sim με την μπαταρία
| ποσοστό μετάδοσης WI-Fi 2.4G: | 150 Mbps |
|---|---|
| Τύπος κρυπτογράφησης: | WPA2-PSK, WPA2, WPA |
| Λειτουργία: | Αντιπυρική ζώνη, QoS, VPN, APN |
Ενδοσωματική κεραία Wifi 4g -40°C έως 80°C Vswr ≤1,5 για τις λύσεις χαμηλού κόστους
| Αντίσταση: | 50Ω |
|---|---|
| VSWR: | ≤1.5 |
| Πολαρισμός: | Βόρειος |
ξεκλειδώστε ασύρματο 4G LTE WiFi Router 150Mbps 4G modem wifi router με slot κάρτας SIM
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
|---|---|
| Βάρος: | 0.6 kg (600 g) |
| Ταχύτητα: | 150Mbps |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

