Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
υπαίθριο WiFi Dongle Ethernet Wifi υπολογιστών γραφείου PC κεραιών 600Mbps USB
| Συχνότητα: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| OS: | Παράθυρα 10/8/7/XP/Vista/Mac OS |
| διεπαφή: | USB2.0 |
ενισχυτής επαναληπτών wifi αποσυμπιεστών 12v δρομολογητών CBE wifi ενισχυτών σημάτων 2.4GHz 5.8GHz 1200Mbps
| Συχνότητα: | 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
| Τύπος: | Τοίχος-βούλωμα |
1800Mbps 64 χρήστες ασύρματο Gigabit Wifi 6 CBE πλέγματος IPV4 IPV6 MU Mimo DHCP δρομολογητών
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | wifi 6 802.11ax |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται |
Ασύρματο δρομολογητή 1200Mbps με ασφάλεια firewall και υποδοχή κάρτας SIM 1
| Support: | 32devices |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Power Supply: | 12V DC, 1A |
2.4GHz LTE δρομολογητής με ταχύτητα 1200mbps 1 κάρτα SIM EU/US/UK/AU
| Plug Standard: | EU US UK AU Plug |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
Τύπος δικτύου LTE ασύρματος δρομολογητής Δύο κάρτες SIM Σλοτ Αδύναμη ασύρματη σύνδεση για απομακρυσμένες υπηρεσίες γραφείου και πεδίου
| Battery Capacity: | 3.7-4.2V, 2100mAh |
|---|---|
| WiFi Frequency: | XXX |
| Operating System: | XXX |
Ιδανική για την απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχο στις διαδικασίες παραγωγής
| Weight: | XXX |
|---|---|
| Network Type: | XXX |
| Battery Capacity: | 3.7-4.2V, 2100mAh |
DC 12V1A Στήριξη 5G WiFi Router Wireless Router White προσφέροντας ασύρματη κάλυψη και γρήγορες ταχύτητες διαδικτύου για γραφεία
| Ασύρματη ασφάλεια: | Wpa/wpa2/wpa-psk/wpa2-PSK |
|---|---|
| ρυθμό μετάδοσης: | 600 Mbps |
| Διασύνδεση: | 1 WAN |
1 WAN Interface Wireless Router με WPA WPA2 WPA PSK WPA2 PSK Wireless Security Παρέχοντας ασύρματη πρόσβαση και βελτιωμένη ασφάλεια δικτύου
| Μέγεθος: | 190 X 125 X 30mm |
|---|---|
| Τύπος: | ασύρματος δρομολογητής |
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

