Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
7.09 X 4.92 X 1.18 In WiFi LTE Router για γρήγορη και ασφαλή σύνδεση στο διαδίκτυο
| Ταχύτητα: | 150Mbps |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/1A |
R658U Wifi Router Compatible Cpe Router Wireless Lte with 10m Usb Cable
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
|---|---|
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
| Dimensions: | 20.5 X 2.5 X 2.5 Inches |
2.4GHz 150mbps Ασύρματος δρομολογητής LTE CPE με υψηλή αντενάδα μεγάλης εμβέλειας 36dBi
| Συχνότητα: | 2,4 GHz 150 Mbps |
|---|---|
| Περιεχόμενο της συσκευασίας: | 1 x εξωτερική κεραία WiFi |
| υψηλή κεραία κέρδους: | Αντήνα μεγάλης εμβέλειας 36dBi |
2x External Antenna Outdoor CPE Router 600Mbps/5GHz 867Mbps WiFi Speed
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 600Mbps/5GHz: 867Mbps |
Δρομολογητής 4 αποσπάσιμες κεραίες 300mbps WiFi LTE καρτών Sim με το λιμένα SMA
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
| Τάση εισαγωγής: | 12V |
1200mbps ασύρματη υποδοχή κάρτας Sim δρομολογητών δρομολογητών LTE Volte Wifi RJ11
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
Υπολογιστών γραφείου LTE δρομολογητών ασύρματος δρομολογητής κεραιών κέρδους Volte 300mbps υψηλός
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHZ |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
4 ασύρματη υποδοχή κάρτας Sim δρομολογητών CBE LTE Volte 1200mbps δρομολογητών κεραιών LTE
| Λιμένας: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
| Υποστήριξη: | 32users |
Διπλός ασύρματος δρομολογητής 300mbps κεραιών ζωνών εξωτερικός με το λιμένα του τοπικού LAN RJ11
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
Ξεκλειδωμένος δυναμική ζώνη δρομολογητής 32 καρτών Sim συσκευές με το λιμένα RJ11
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
|---|---|
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac wifi5 |
| Υποστήριξη: | 32devices |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

