Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
Διπλός δρομολογητής υψηλής ταχύτητας μακροχρόνιας σειράς ζωνών με το λιμένα του τοπικού LAN RJ11
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
δρομολογητής Volte MiMO 4 802.11ac LTE ασύρματη εξωτερική κεραία WiFi
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
2.4GHz-2.5GHz Εξωτερική WIFI κεραία 802.11n με διαστάσεις 20,5 X 2,5 X 2,5 ίντσες
| Περιεχόμενο της συσκευασίας: | 1 x εξωτερική κεραία WiFi |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων: | 2.4GHz-2.5GHz |
| WIFI: | 802.11n |
Tuoshi Factory LTE 5G CPE For Advanced Wireless Standard Outdoor Wifi6
| Πρωτόκολλα δικτύου: | IPv4/IPv6 |
|---|---|
| Λιμένες: | 1x LAN/1x USB |
| Διάταξη συχνοτήτων: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
MT7628N 12V DC LTE Δρομολογητής τάση με 802.11a/b/g/n/ac ασύρματα πρότυπα
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Support: | 32devices |
2.4Ghz ξεκλειδωμένος δρομολογητής 300mbps καρτών Sim με το λιμένα RJ45
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
| Τάση εισαγωγής: | 12V |
Ασύρματη 1200mbps διπλή SiM κινητή μπαταρία δυναμικής ζώνης 2400Mah δρομολογητών κινητή
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Κάρτα SIM: | υποδοχή κάρτας δύο sim |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
1200mbps διπλός κινητός δρομολογητής SiM
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Κάρτα SIM: | υποδοχή κάρτας δύο sim |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
300 Mbps 802.11ac / N / G / B / A Wifi LTE Router 7,09 X 4,92 X 1,18 In (180 X 125 X 30 mm)
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
|---|---|
| Ασύρματα πρότυπα: | 802.11ac/n/g/b/a |
| Βάρος: | 0,44 λίβρες (200g) |
Δρομολογητής κινητού διπλής SIM με ξεκλείδωτη συχνότητα WiFi για μέγιστη ευελιξία δικτύου
| Συχνότητα WIFI: | xxx |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 30-60 λεπτά |
| Υλικό: | xxx |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

