Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
ασύρματη USB Wifi τράπεζα δύναμης προσαρμοστών δρομολογητών 150Mbps CAT4
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| LTE μεταφορτώνει: | 100.8Mbps |
| LTE φορτώνει: | 51.0Mbps |
ο διαποδιαμορφωτής 50Mbps Wifi με τη υποδοχή κάρτας USB Sim ξεκλείδωσε τον κινητό ευρυζωνικό διαποδιαμορφωτή
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| LTE μεταφορτώνει: | 100.8Mbps |
| LTE φορτώνει: | 51.0Mbps |
Φορητός μίνι USB WiFi προσαρμοστής 2.4GHz 5.8GHz 802.11ac
| Συχνότητα: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| OS: | Παράθυρα 10/8/7/XP/Vista/Mac OS |
| διεπαφή: | USB2.0 |
Κινητός επαναλήπτης προσαρμοστών δικτύων δρομολογητών Wifi τσεπών 150Mbps ασύρματος
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Ασύρματη ταχύτητα μετάδοσης: | μέχρι 150Mbps |
Πλήρης Gigabit δρομολογητής 2.4GHz 5G 1800Mbps πολυ Mimo WI-Fi TUOSHI Ax1800 6 802.11ax
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | wifi 6 802.11ax |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
Διπλά ενότητα/φορτίο δρομολογητών SIM LTE που ισορροπεί 2.4GHz 5Ghz WIFI Gigabit Ethernet
| Κεραία: | MIMO, υψηλές κεραίες κέρδους SMA 5dBi |
|---|---|
| Κάρτα SIM: | υποδοχή κάρτας 2 sim |
| Διεπαφή: | 1 δίκτυο του τοπικού LAN WAN+3 gigabit |
1200 Mbps High Speed LTE Router (Ανωτάτης Ταχύτητας LTE δρομολογητής)
| Frequency: | 2.4GHz,5.8HZ |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Support: | 32devices |
Eu Us Uk Au Plug 1200mbps 2.4Ghz/5.8Ghz Wifi With One Sim Mt7628n Chipset Ρουτέρ κάρτας SIM
| Plug Standard: | EU US UK AU Plug |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Speed: | 1200mbps |
Λειτουργικό Σύστημα Εξοπλισμένο Διπλό SiM Mobile Router LT 310B Αξιόπιστη Ασύρματη Πρόσβαση στο Διαδίκτυο για Βιομηχανική και Εμπορική Χρήση
| Operating System: | XXX |
|---|---|
| Size: | XXX |
| Network Type: | XXX |
Το ΩΧΡΟ τοπικό LAN 802.11ax Wifi 6 ενσωματωμένη 2.4GHz αντιπυρική ζώνη δρομολογητών
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | wifi 6 802.11ax |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

