Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
Βιομηχανικές κινητές ευρυζωνικές συσκευές δρομολογητών 4G 32 με το λιμένα του τοπικού LAN SMA
| Τάση εισαγωγής: | 12V |
|---|---|
| Διεπαφή: | 2 τοπικό LAN |
| Materia: | Κάλυψη χάλυβα |
Ξεκλειδώστε τον ασύρματο δρομολογητή 1200mbps, 32 ασύρματος διπλός δρομολογητής ζωνών 4G LTE χρηστών
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Χρώμα: | Άσπρος |
802.11 εξωτερική κεραία δρομολογητών 4G Wifi με το λιμένα φωνητικής κλίσης RJ45
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHZ |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
Δρομολογητής Wifi λιμένων του τοπικού LAN υποδοχών κάρτας 300Mbps Sim διαποδιαμορφωτών RJ11 4G
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHZ |
| ΣΥΝΕΧΗΣ προσαρμοστής: | Τάση εισαγωγής: 12V, 1.5A |
Ασύρματος LTE CAT4 4G LTE δρομολογητής δρομολογητών 300Mbps με τη υποδοχή κάρτας Sim
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
| Τάση εισαγωγής: | 12V |
Κεραία δρομολογητών 300Mbps 5dbi MT7628N 4G LTE για 32 χρήστες
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
|---|---|
| Chipset: | MT7628N |
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
Υπολογιστών γραφείου 4G Volte Wifi δρομολογητών 5dbi ασύρματος δρομολογητής ζωνών κεραιών 1200Mbps διπλός
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHZ |
| Υποστήριξη: | 32users |
Ξεκλειδωμένος λιμένας του τοπικού LAN δρομολογητών 300Mbps 4G LTE με τη υποδοχή κάρτας Sim
| ταχύτητα: | 300Mbps |
|---|---|
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
| Πρότυπα: | 802b/g/n/ac |
Βιομηχανική κεραία δρομολογητών RJ45 2 300Mbps ασύρματη Ν 4G Lte
| ταχύτητα: | 300Mbps |
|---|---|
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
| Πρότυπα: | 802b/g/n/ac |
Υποστηριγμένος MIMO κινητός ξεκλειδωμένος SIM 4G δρομολογητής 2.4GHz
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | IEEE 802.11N wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

