Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
Άσπρος κινητός WiFi LTE δρομολογητής ζώνης 4G LTE συχνότητας δρομολογητών διπλός με την μπαταρία
| Συχνότητα: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
Ξεκλειδωμένες 4x5dBi 300Mbps εξωτερικές κεραίες εγχώριων 4G LTE δρομολογητών
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi |
Ασύρματη κάρτα Sim δρομολογητών CE 4G LTE με το διασκεδασμό θερμότητας λιμένων του τοπικού LAN RJ45
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
32 συσκευών 4G LTE ΩΧΡΌΣ λιμένας του τοπικού LAN κεραιών δρομολογητών 300Mbps εσωτερικός εσωτερικός
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
βιομηχανικός δρομολογητής 4 2.4Ghz 4G LTE υποδοχή κάρτας Sim δρομολογητών διαποδιαμορφωτών κεραιών
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
| Τάση εισαγωγής: | 12V |
βιομηχανικός δρομολογητής 300mbps 4G LTE, 32 δρομολογητής χρηστών 4G με το λιμένα του τοπικού LAN
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
|---|---|
| Διεπαφή: | 2 λιμένας του τοπικού LAN |
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
Υπαίθρια φορητή 4G 4G LTE φορητή Wifi συσκευή δυναμικής ζώνης δρομολογητών 150Mbps
| Χρώμα: | Άσπρος |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| Ταχύτητα: | 150mbps |
δρομολογητής 4 καρτών 2.4Ghz 4G Wifi Sim εξωτερική κεραία Detachble
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
| Τάση εισαγωγής: | 12V |
Αυτοκινήτων φορητός 4G κινητός δυναμικής ζώνης μαύρος Sim δρομολογητής Wifi καρτών φορητός
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac wifi5 |
300Mbps ξεκλειδωμένος βιομηχανικός δρομολογητής 4G με την εξωτερική κεραία
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | IEEE 802.11N wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

