Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
FCC δρομολογητών 300Mbps 2.4GHz 4G LTE με 2 υψηλές εξωτερικές κεραίες κέρδους
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Πρότυπα: | 802b/g/n/ac |
FDD TDD διπλός SiM κινητός δρομολογητής λιμένων 4G LTE του τοπικού LAN RJ45 δρομολογητών ΩΧΡΌΣ που ξεκλειδώνεται
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Κάρτα SIM: | υποδοχή κάρτας δύο sim |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
IEEE 802,11 βιομηχανικός 4G WiFi δρομολογητής Ν VPN L2TP για την εγχώρια έξυπνη TV
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | IEEE 802.11N wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
Βιομηχανικός ασύρματος ξεκλειδωμένος δρομολογητής 2.4GHz 4G WiFi με τις εξωτερικές κεραίες
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| Χρήστης: | 32 χρήστες, τοπικό LAN ethernet σε PC/camera |
| Κεραία: | 2 εξωτερική κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
δρομολογητής δυναμικής ζώνης διαποδιαμορφωτών 100.8Mbps Cat4 4G LTE USB WiFi για το MEDIA αυτοκινήτων ταμπλετών
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| LTE μεταφορτώνει: | 100.8Mbps |
| LTE φορτώνει: | 51.0Mbps |
υπαίθριος 4G LTE 300mbps CAT4 Wifi ασύρματος Sim δρομολογητής CBE καρτών με τη δύναμη σημείου εισόδου
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Σημείο εισόδου 24V |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11b/g/n |
Ο ΠΟΡΤΟΚΑΛΉΣ Sim δρομολογητής B1 B3 B5 B8 B38 B39 B40 Wifi 4G LTE καρτών MTN ξεκλειδώνει τη CBE 300mbps
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
Vehicle Caravan Dual Band Lte Sim 4g Industrial Cellular Router Wifi Mobile CPE SMA
| Συχνότητα: | 2,4 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Κεραία: | 5+1 υποδοχή κεραίας SMA |
| Διεπαφή: | 1WAN + 4 LAN |
TUOSHI βιομηχανική 4G δρομολογητών CBE ασφάλειας LTE Wifi κεραιών ποικιλομορφίας φορτίων ισορροπώντας
| Κεραία: | MIMO, υψηλές κεραίες κέρδους SMA 5dBi |
|---|---|
| Κάρτα SIM: | υποδοχή κάρτας 2 sim |
| Διεπαφή: | 1 δίκτυο του τοπικού LAN WAN+3 gigabit |
ΓΑΤΑ 4 εξωτερική κεραία 300mbps δρομολογητών 4G Wifi με τη υποδοχή κάρτας Sim
| Χρώμα: | Άσπρος |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
| Κεραία: | 4*5dbi |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

