Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
Βιομηχανική CBE δρομολογητών καρτών Cat6 4G cOem Wifi ασύρματη Sim με την εξωτερική κεραία SMA
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 2 τοπικό LAN |
Ασύρματος Sim κεραιών SMA εξωτερικός βιομηχανικός 4G CBE δρομολογητής καρτών με τον επαναλήπτη Wifi
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 2 τοπικό LAN |
υπαίθρια κεραία εξωτερικό OMNI φίμπεργκλας 4G LTE 698MHz-960MHz 20W κατευθυντική
| Συχνότητα: | 698~960MHz/1710~2690MHz |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 50Ω |
| Πόλωση: | Κάθετος |
αρσενικό 2dBi OMNI GSM 1710MHz-2690MHz 4G φίμπεργκλας κεραιών SMA Ν
| Συχνότητα: | 698~960MHz/1710~2690MHz |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 50Ω |
| Πόλωση: | Κάθετος |
Μαγνητική 3dBi 3G 4G LTE κεραία SMA για τον κινητό δρομολογητή τηλεφωνικών σημάτων LTE
| Συνδετήρας: | detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Κεραία: | 5dBi |
| Μήκος καλωδίων: | 1.5m/3m/5m |
Η διπλή ζώνη WiFi πλέγματος AC1200 1200Mbps ξεκλείδωσε το δρομολογητή 2 διαποδιαμορφωτών 4G LTE υποδοχή κάρτας SIM
| Κεραία: | MIMO, υψηλές κεραίες κέρδους SMA 5dBi |
|---|---|
| Κάρτα Sim: | υποδοχή κάρτας 2 sim |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN Ή 1 RJ11+ 4LAN WAN+4 |
Υπαίθριος δρομολογητής διαποδιαμορφωτών 4G με την εξωτερική κεραία 802.11a/g/n
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Συνδεμένος με καλώδιο ρυθμός μεταφοράς: | 10/100Mbps |
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi |
Εσωτερικός δρομολογητής 4G Volte Wifi
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
εσωτερικός δρομολογητής 2 κεραία 32 υψηλής ταχύτητας 10Mbps 4G LTE χρήστες
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Κεραία: | κεραίες 2* 3dBi |
λιμένας διεπαφών τοπικού LAN φωνητικής κλίσης RJ45 δρομολογητών 300Mbps 5.8G 4G LTE
| Συχνότητα: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

