Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
8h 150mbps ασύρματος δρομολογητής δυναμικής ζώνης 4G LTE δρομολογητών εσωτερικός κινητός
| Εφεδρικός: | ώρα 8 |
|---|---|
| LTE μεταφορτώνει: | 100Mbps |
| LTE φορτώνει: | 50Mbps |
Ξεκλειδωμένος Sim δρομολογητής διαποδιαμορφωτών καρτών CE 4G USB Wifi διαποδιαμορφωτής
| Χρώμα: | λευκό & κόκκινο |
|---|---|
| LTE μεταφορτώνει: | 100.8Mbps |
| Ταχύτητα: | 150mbps |
υπαίθρια κεραία 3km διαλυτικών χρώματος 2.4G WiFi για τη κάμερα CCTV
| Συχνότητα: | 2.4GHz 150Mbps |
|---|---|
| Κεραία: | Υψηλή κεραία μακροχρόνιας σειράς 36dBi κέρδους |
| OS: | Παράθυρα 8/7/XP/Vista/Mac OS |
100Mbps υπαίθρια CBE με το δρομολογητή CBE 4G Sim αυλακώσεων WPA Sim
| Συνδεμένος με καλώδιο ρυθμός μεταφοράς: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Κεραία: | Ενσωματωμένες κεραίες 5dBi |
| ταχύτητα: | 300Mbps |
2 ενισχυτής σημάτων διαλυτικών χρώματος 1200mbps 4G LTE WiFi βουλωμάτων τοίχων κεραιών
| Συχνότητα: | 2.4Ghz, 5.8Ghz |
|---|---|
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
| Τύπος: | τοίχος-βούλωμα |
Εσωτερικός συμπληρωματικός 300Mbps δρομολογητών 4G επαναλήπτης Wifi μακροχρόνιας σειράς σημάτων
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 300Mbps 2.4GHz |
| Μνήμη: | 8MB |
Φορητός δρομολογητής διαποδιαμορφωτών καρτών διαποδιαμορφωτών 150Mbps Sim 4G LTE USB WiFi
| LTE μεταφορτώνει: | 100.8Mbps |
|---|---|
| LTE φορτώνει: | 51.0Mbps |
| Διεπαφή: | USB2.0 |
Μεγάλης απόστασης σειράς διπλός ζωνών 2.4G 5.8G σημάτων ενισχυτών ενισχυτής wifi διαλυτικών χρώματος δρομολογητών ασύρματος
| Συχνότητα: | 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
| Τύπος: | Τοίχος-βούλωμα |
Κινητή B2 B3 B4 B66 B41 3G 4G LTE Wifi Sim κεραία CBE SMA δρομολογητών ATT Τ βιομηχανική
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
| Κεραία: | 2 εξωτερική κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
Φορητός καθολικός 4G Wifi καρτών CAT4 Wifi Sim δρομολογητής διαποδιαμορφωτών
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| LTE μεταφορτώνει: | 100.8Mbps |
| LTE φορτώνει: | 51.0Mbps |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

