Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
TUOSHI ξεκλειδώνει το ευρυζωνικό ραδιόφωνο εγχώριων δικτύων μηχανών λεωφορείων rv δρομολογητών 4G 5G
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 1000Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | Ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n, WI-Fi 802.11ac, WI-Fi 802.11a |
Διαποδιαμορφωτής WiFi 6 δρομολογητής NR NSA TUOSHI 5G/ασύρματη φωνή Volte Gigabit Ethernet 4G CBE SA
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 1000Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | Ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n, WI-Fi 802.11ac, WI-Fi 802.11a, WI-Fi 802.11ax |
Αδιάβροχος σταθερός τοποθετεί Mimo υψηλό κέρδος 3G 4G LTE 698MHz κεραιών επιτροπής το εξωτερικό
| Φάσμα συχνότητας: | 698 - 2700MHz |
|---|---|
| Κέρδος: | 11dbi |
| Κατεύθυνση: | Κατευθυντική επιτροπή |
ODM η διπλή αλλαγή CBE TTL IMEI ζωνών 1200mbps 5.8G 2.4GHz ασύρματη ξεκλειδώνει το δρομολογητή 4g Lte Wifi για τον προμηθευτή καρτών Sim
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Διεπαφή: | rj45, 4 τοπικό LAN, 1 ΩΧΡΌΣ, 1 υποδοχή κάρτας SIM |
| Ζώνη συχνότητας: | 2.4G&5.8G |
1200Mbps Cat4 Ασύρματη κάρτα Sim Unlocked Industrial WiFi Router με μεταλλική θήκη
| WIFI: | 2,4 GHz + 5 GHz |
|---|---|
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων: | 1200 Mbps |
| Θύρα δικτύου: | 1WAN + 4 LAN |
ο δρομολογητής WiFi τσεπών 4G LTE ξεκλείδωσε τον ασύρματο διαποδιαμορφωτή με την μπαταρία Sim
| Ρυθμός μετάδοσης Wi-Fi: | 150 Mbps |
|---|---|
| Κουμπί: | 1 * δύναμη 1 * WPS 1 * που επαναρυθμίζεται |
| Λειτουργία: | Αντιπυρική ζώνη, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Βιομηχανικός δρομολογητής ασύρματο 3G 4G Wifi ζωνών 5G rv 1200Mbps διπλός με την κάρτα Sim
| Δίκτυο: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Υλικό: | κάλυψη χάλυβα/περίπτωση μετάλλων |
| Διεπαφή: | rj45, 4 τοπικό LAN, 1 ΩΧΡΌΣ, 1 υποδοχή κάρτας SIM |
150Mbps η κινητή δυναμική ζώνη WiFi ταξιδιού φορητών τσεπών ξεκλείδωσε τον ασύρματο δρομολογητή
| Ρυθμός μετάδοσης Wi-Fi: | 150 Mbps |
|---|---|
| Κουμπί: | 1 * δύναμη 1 * WPS 1 * που επαναρυθμίζεται |
| Λειτουργία: | Αντιπυρική ζώνη, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
TUOSHI 4G CPE δρομολογητής σλοτ SIM κάρτες φορητός καθολικός 3 WAN λιμάνι ασύρματο μοντέλο 2.4G Wi-Fi φράχτης οικιακή χρήση στον ανοιχτό αέρα
| Wifi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Άντενα: | κεραίες 6* 5dBi |
| Δίκτυο: | 4G/3G/2G |
Δρομολογητές Wifi 4g Lte Mod Router χωρίς καλώδια με υποδοχή κάρτας SIM
| Wifi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Άντενα: | κεραίες 6* 5dBi |
| Δίκτυο: | 4G/3G/2G |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

