Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
Διπλή ζωνών 1200mbps ATT Τ-Mobile Simcard ασύρματη Wifi δρομολογητών CBE Failover 4g Lte υλικολογισμικού ωχρή
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Διεπαφή: | rj45, 4 τοπικό LAN, 1 ΩΧΡΌΣ, 1 υποδοχή κάρτας SIM |
| Ζώνη συχνότητας: | 2.4G&5.8G |
TUOSHI 5G 4G LTE WiFi 6 δρομολογητής με τις συσκευές κάλυψης 3000sqft 64 Gigabit Ethernet
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 1000Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | Ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n, WI-Fi 802.11ac, WI-Fi 802.11a, WI-Fi 802.11ax |
Διπλός δρομολογητής WiFi Sim ζωνών TUOSHI 5G 4G LTE για το ραδιόφωνο σπιτιών και επιχειρήσεων AX1800
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 1000Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | Ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n, WI-Fi 802.11ac, WI-Fi 802.11a, WI-Fi 802.11ax |
Ο κατασκευαστής αποκλείει το μοντέλο 150Mbps 4G.
| Δίκτυο: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστική κάλυψη |
| Διασύνδεση: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 υποδοχή κάρτας SIM |
150Mbps 4G LTE USB WiFi Modem Εξοπλισμένο με Εσωτερική Κεραία Διεπαφή USB 2.0 Γρήγορη Ασύρματη Πρόσβαση στο Διαδίκτυο
| Υποστηριζόμενο λειτουργικό σύστημα: | Windows , Mac OS X 10.6 ή νεότερη έκδοση |
|---|---|
| Ασύρματη ταχύτητα: | 2.4GHz |
| Κεραία: | Εσωτερικός |
4G LTE εξωτερικός δρομολογητής CPE με διπλή εξωτερική κεραία και παροχή ενέργειας DC 12V/1A
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
2.4G Μία ζώνη Φορητό 4G κινητό hotspot παρέχοντας WPA WPA2 Wifi ασφάλεια και 150Mbps LTE ταχύτητα ανεφόρτωσης για ασύρματη επικοινωνία
| Compatibility: | Windows, Mac, IOS, Android |
|---|---|
| Sms: | Support |
| Wifi Security: | WPA/WPA2 |
Ενσωματωμένες λειτουργίες ασφαλείας WEP 4g Mini Mi-fi Ασύρματη συσκευή Hotspot Παροχή και ασφαλή ασύρματη σύνδεση στο Internet
| Υποστηρίζει WDS: | ΟΧΙ |
|---|---|
| Ασφάλεια Wifi: | WPA/WPA2 |
| Εφαρμογή: | Υπαίθριος |
150Mbps Ταχύτητα 4G LTE Router 300Mbps Με SPI Firewall DHCP Server Client Παρέχοντας Ασφαλή Σταθερή Σύνδεση στο Internet
| VPN: | PPTP/L2TP/IPSec VPN |
|---|---|
| QoS: | Bandwidth Control |
| Management: | Web-based Management |
Δρομολογητής WiFi LTE 2,4 GHz / 5 GHz 0,44 Lb (200 g) Σύνδεση Internet υψηλής ταχύτητας
| Ονομασία προϊόντος: | Δρομολογητής WiFi LTE |
|---|---|
| Διάσταση: | 7.09 X 4,92 X 1,18 μέσα (180 X 125 X 30mm) |
| Κεραία: | 2 εξωτερικές κεραίες Χ 5dBi |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

