Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
Ο προσαρμοσμένος διπλός SiM κινητός δρομολογητής 150Mbps συνδέει μέχρι 8 συσκευές
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζονται, προαιρετικός συνδετήρας κεραιών SMA |
διπλός SiM Wifi τσεπών 4G LTE κινητός ξεκλειδωμένος δρομολογητής διαποδιαμορφωτής δρομολογητών 150Mbps
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Ασύρματη ταχύτητα μετάδοσης: | μέχρι 150Mbps |
ξεκλειδωμένος 3G 4G SIM δρομολογητής WiFi καρτών 12V LTE VPN CBE για τα παράθυρα XP OS
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi |
Βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE 300 Mbps CPE
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
|---|---|
| Άντενα: | 2 εξωτερικές κεραίες, σύνδεσμος κεραίας SMA |
| Υλικό: | Πλαστική κάλυψη |
Σλοτ κάρτες SIM-ναυτιλιαστής 4G CPE φορητός παγκόσμιος 3 λιμάνων WAN ασύρματο μοντέλο 2.4G Wi-Fi φράχτης οικιακή χρήση στον ανοιχτό αέρα
| Wifi: | 300Mbps |
|---|---|
| Ασφάλεια Wifi: | WPA/WPA2 |
| Άντενα: | κεραίες 4* 5dBi |
4G CPE φορητός παγκόσμιος 3 πόρτες WAN ασύρματο μοντέλο 2.4G Wi-Fi φράχτης οικιακή χρήση σε ανοιχτό αέρα
| Wifi: | 300Mbps |
|---|---|
| Ασφάλεια Wifi: | WPA/WPA2 |
| Άντενα: | κεραίες 4* 5dBi |
Ξεκλειδώστε τον ασύρματο δρομολογητή 4 κεραιών
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Συνδεμένος με καλώδιο ρυθμός μεταφοράς: | 10/100Mbps |
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi |
Η CBE ξεκλείδωσε την κινητή ευρυζωνική κάρτα 32 δρομολογητών SIM δρομολογητών ασύρματη χρήστες Wifi
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Πρότυπα: | 802b/g/n/ac |
| Materia: | Κάλυψη χάλυβα |
802.11b/G/N κυψελοειδής βιομηχανικός WiFi δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| Χρήστης: | 32 χρήστες, τοπικό LAN ethernet σε PC/camera |
| Κεραία: | 2 εξωτερική κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
κινητή δυναμική ζώνη 300mbps Lte βιομηχανικών πινάκων δρομολογητών Rj45 Pcba 4g Lte Sim 5G
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 300Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | Ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n, WI-Fi 802.11a |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

