Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
Ασύρματη υπαίθρια μακροχρόνια σειρά 150mbps κεραιών Wifi για το δρομολογητή
| Συχνότητα: | 2.4GHz 150Mbps |
|---|---|
| Κεραία: | Υψηλή κεραία μακροχρόνιας σειράς 36dBi κέρδους |
| OS: | Παράθυρα 8/7/XP/Vista/Mac OS |
Εργοστάσιο TUOSHI 5G CPE Router WiFi6 Ασύρματο Μόντεμ 600Mb/S 5G POE LTE Wifi Roteador Με Υποδοχή Κάρτας SIM Routeur 4G
| Δρομολογητής: | LTE VPN Router Www.wavetelco.com |
|---|---|
| ρυθμό μετάδοσης: | 600 Mbps |
| Πρωτόκολλα δικτύου: | IPv4/IPv6 |
Mac OS X 10.6 ή μεταγενέστερη Υποστηριζόμενο φορητό Wifi Modem Max ταχύτητα λήψης 150Mbps διαθέσιμη
| Network Mode: | 4G |
|---|---|
| Protection: | WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 |
| Wireless Speed: | 2.4GHz |
TUOSHI High-Speed Mini Travel Router Pocket WiFi Modem Hotspot με LAN Port Εγγυημένο CE
| Ιδιότητες ασφαλείας: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
|---|---|
| Κατηγορία ζώνης συχνότητας: | ενιαίος-ταινία 2.4G |
| Ασφάλεια Wifi: | WPA/WPA2 |
Λύση LTE βιομηχανικού επιπέδου ευρείας ζώνης συχνοτήτων και θερμοκρασίας λειτουργίας -20C-50C
| WirelessStandard: | 4G LTE |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| Antenna: | 2x External Antenna |
2x εξωτερικές κεραίες ασύρματος δρομολογητής που υποστηρίζει PPTP L2TP IPSec VPN για ασφαλή πρόσβαση στο δίκτυο σε εταιρικά περιβάλλοντα
| Frequency Band: | 2.4GHz & 5GHz |
|---|---|
| QoS: | Bandwidth Control |
| Firewall: | SPI Firewall |
Ανεκλείδωτος δρομολογητής διπλής ζώνης 2,4GHz/5GHz DC 12V/1,5A για απαιτήσεις
| Ασύρματη ασφάλεια: | Wpa-psk/wpa2-PSK κρυπτογράφηση |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -40°C~+85°C |
Kontrol bantgen LTE platformu Mac OS ile uyumlu, bantgen kullanımını ve tutarlı kablosuz veri iletimini sağlayan
| Security: | WPA-PSK/WPA2-PSK Encryption |
|---|---|
| Interface: | 1x 10/100Mbps WAN/LAN Port, 1x USB 2.0 Port |
| Speed: | 150Mbps |
2.4GHz και 5GHz ζώνη συχνοτήτων CPE Δύο ζώνη ασύρματος δρομολογητής 7.87 X 5.51 X 1.18 Σε λειτουργία δικτύου Σταθερή σύνδεση
| QoS: | Bandwidth Control |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antennas |
| DHCP: | DHCP Server/Client |
6 δρομολογητής διαποδιαμορφωτών 5G 1200Mbps WiFi GSM κεραιών για την αρρενωπή διπλή ζώνη ταμπλετών
| Κεραία: | κεραίες 6* 5dBi |
|---|---|
| Χρήστες: | 32 |
| υποστήριξη: | 32 ασύρματοι χρήστες |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

