Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
Δρομολογητής Volte 2 CAT4 LTE δρομολογητής Wifi κεραιών με τη υποδοχή κάρτας Sim λιμένων RJ45
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHZ |
| ΣΥΝΕΧΗΣ προσαρμοστής: | Τάση εισαγωγής: 12V, 1.5A |
δρομολογητής 4 2.4GHz WiFi LTE αποσπάσιμες εξωτερικές κεραίες με τη υποδοχή κάρτας Sim
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
| Τάση εισαγωγής: | 12V |
Υπαίθριος δρομολογητής Volte RJ11 LTE που καλεί με την κινητή δυναμική ζώνη
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
Ασύρματος δρομολογητής LTE 4G με εξωτερικές κεραίες (υποστηρίζει έως 32 συσκευές)
| Frequency: | 2.4GHz,5.8HZ |
|---|---|
| Antenna Type: | External |
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
Ασύρματος βιομηχανικός δρομολογητής 4 WiFi LTE αποσπάσιμος λιμένας κεραιών RJ45
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
| Τάση εισαγωγής: | 12V |
MTK Chipset LTE δρομολογητής Volte με τις υψηλές κεραίες κέρδους λιμένων 4x5dbi RJ11
| ΣΥΝΕΧΗΣ προσαρμοστής: | Τάση εισαγωγής: 12V, 1.5A |
|---|---|
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Διπλή ζώνη δρομολογητών 300mbps αυτοκινήτων
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Κάρτα SIM: | υποδοχή κάρτας δύο sim |
| Διεπαφή: | 1 ΤΟΠΙΚΌ LAN WAN+4 |
RJ11 διπλός Sim ασύρματος ξεκλειδωμένος CBE LTE Wifi φωνής δρομολογητής 4G Volte με την μπαταρία
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11 b/g/n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζονται, προαιρετικός συνδετήρας κεραιών SMA |
2100mAh κινητός δρομολογητής 802.11ac 5G Wifi Hotpot SiM μπαταριών διπλός
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
Φορητός ασύρματος δρομολογητής 150Mbps 2.4Ghz WiFi 3G με τη υποδοχή κάρτας SIM
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 150Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | ΝΑΙ |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

