Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
Εσωτερική κεραία Παγκόσμια φορητή 4G Wifi Σχεδιασμένη για Mac OS X 10.6 ή νεότερη Γρήγορη σταθερή σύνδεση δικτύου
| Λειτουργία δικτύου: | 4 γρ |
|---|---|
| ρυθμό μετάδοσης: | 2Mbps |
| Στυλ: | Εσωτερικός |
Ασύρματη CBE δρομολογητών διαποδιαμορφωτών καρτών 300Mbps 3LAN 1WAN Sim για την επίδειξη δεικτών των οδηγήσεων
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi (πτυσσόμενες) |
| Τάση εισαγωγής: | 12V 1A |
1x USB 2.0 θύρα 4G LTE δρομολογητής 300Mbps που διαθέτει DHCP Server Client και Διαχείριση με βάση το Web που παρέχει λύσεις Internet
| Firewall: | SPI Firewall |
|---|---|
| Network Standard: | 4G LTE |
| DHCP: | DHCP Server/Client |
Εσωτερικός εξωτερικός χώρος 300Mbps Ασύρματη διεπαφή δικτύου 1x 10/100Mbps Θύρα WAN / LAN 2x εξωτερικές κεραίες
| Διάσταση: | 7.87 X 5,51 X 1,18 μέσα |
|---|---|
| Ζώνη συχνότητας: | 2.4GHz & 5GHz |
| QoS: | Έλεγχος εύρους ζώνης |
Υψηλής ταχύτητας εξωτερικός δρομολογητής CPE 4G LTE με δίκτυα πρωτοκόλλων IPv4/IPv6
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WirelessStandard: | 4G LTE |
Ευέλικτες επιλογές σύνδεσης 4G LTE εξωτερικός δρομολογητής CPE με υποδοχή κάρτας SIM
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
Δικτυακό ασύρματο δρομολογητή 4G LTE CPE με ενσωματωμένο DHCP - διακομιστή / πελάτη
| Ασφάλεια: | Wpa-psk/wpa2-PSK κρυπτογράφηση |
|---|---|
| Πολιτική εξυπηρέτησης: | Έλεγχος εύρους ζώνης |
| Διασύνδεση: | λιμένας 1x 10/100Mbps WAN/LAN, λιμένας 1x USB 2,0 |
Τσιπσέτ MTK 4G φορητό ασύρματο Hotspot Μία ζώνη LTE Ανύψωση σε 150Mbps
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| Frequency Band Class: | 2.4G Single-Band |
| Supports Wds: | No |
Ξεκλειδωμένος δρομολογητής WiFi δυναμικής ζώνης 4G LTE CAT4 με τις εξωτερικές κεραίες RJ45
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi (πτυσσόμενες) |
| Τάση εισαγωγής: | 12V 1A |
300Mbps φωνής Volte κλήσης ανοικτός Vpn διαποδιαμορφωτής CBE LTE δρομολογητών Cat4 ασύρματος για το όχημα
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi (πτυσσόμενες) |
| Τάση εισαγωγής: | 12V 1A |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

