Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
2.4G ασύρματος κινητός ενισχυτής σημάτων δικτύων επαναληπτών Wifi βουλωμάτων τοίχων
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 300Mbps 2.4GHz |
| Μνήμη: | 8MB |
Ασύρματη εξωτερική κεραία διαλυτικών χρώματος 2.4G Wifi υποδοχών τοίχων
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 300Mbps 2.4GHz |
| Μνήμη: | 8MB |
1200Mbps κινητός ενισχυτής σημάτων λιμένων 4G διαλυτικών χρώματος RJ45 WiFi βουλωμάτων τοίχων
| Συχνότητα: | 2.4Ghz, 5.8Ghz |
|---|---|
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
| Τύπος: | τοίχος-βούλωμα |
300Mbps επαναλήπτης Wifi δρομολογητών εγχώριων συσκευών 4G διαλυτικών χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 300Mbps 2.4GHz |
| Μνήμη: | 8MB |
επαναλήπτης διαλυτικών χρώματος 802.11n 300Mbps Wifi σειράς 2.4G Tuoshi USB Wifi
| Διεπαφή: | USB2.0 |
|---|---|
| Οδηγήσεις: | (Δύναμη, επαναχρησιμοποίηση του SYS), ΣΉΜΑ |
| Μνήμη: | 8MB |
Υπαίθρια μετάδοση στοιχείων μακροχρόνιας σειράς δρομολογητών CBE Waterpoof 4G LTE
| Συχνότητα: | 2.4GHz 150Mbps |
|---|---|
| Κεραία: | Υψηλή κεραία μακροχρόνιας σειράς 36dBi κέρδους |
| OS: | Παράθυρα 8/7/XP/Vista/Mac OS |
Επαναλήπτης Wifi υποδοχών τοίχων της FCC, κινητός ενισχυτής σημάτων RJ45 4G
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 300Mbps 2.4GHz |
| Μνήμη: | 8MB |
Κεραίες SMA -2,4 GHz / 5 GHz Ασύρματη ασφάλεια Κρυπτογράφηση WPA-PSK / WPA2-PSK
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/1.5A |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE |
| Βάρος: | 0.3kg |
Τρόπος δικτύου 4G 4G LTE USB WiFi Modem Ασύρματος 2.4GHz Ασύρματη ταχύτητα Υποστηρίζει πολλαπλές ασύρματες συσκευές ταυτόχρονα
| Λειτουργία δικτύου: | 4 γρ |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 90 χιλιοστά X 28 χιλιοστά X 11 χιλιοστά |
| Υποστηριζόμενο λειτουργικό σύστημα: | Windows , Mac OS X 10.6 ή νεότερη έκδοση |
IOS συμβατό φορητό 4G mobile hotspot με WPA WPA2 PSK χαρακτηριστικά ασφαλείας που ζυγίζουν 32 ουγγιές που εξασφαλίζουν γρήγορη σύνδεση
| Type: | Wireless |
|---|---|
| Application: | Outdoor |
| Weight: | 3.2 Ounces |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

