Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
802.11n ενισχυτής Wifi βουλωμάτων τοίχων, διαλυτικό χρώματος Wifi δρομολογητών 2.4G 4G
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 300Mbps 2.4GHz |
| Μνήμη: | 8MB |
Η κινητή δυναμική ζώνη της FCC φορητό 4G 10 συσκευές ξεκλείδωσε το φορητό δρομολογητή Wifi
| Χρώμα: | Άσπρος |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| ταχύτητα: | 150mbps |
φορητός Sim δυναμικής ζώνης 150Mbps 4G πολυ Sim Wifi διαποδιαμορφωτής καρτών της FCC
| Χρώμα: | Άσπρος |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| ταχύτητα: | 150mbps |
32 ασύρματος δρομολογητής λιμένων δρομολογητών 300Mbps RJ45 χρηστών 4G LTE με τη υποδοχή κάρτας Sim
| Ταχύτητα: | 300Mbps |
|---|---|
| Χρήστης: | 32 χρήστες |
| Πρότυπα: | 802b/g/n/ac |
Διαποδιαμορφωτής υποδοχών κάρτας 4G LTE USB Wifi διαποδιαμορφωτών ROHS Sim αυτοκινήτων 4G LTE WiFi
| LTE μεταφορτώνει: | 100.8Mbps |
|---|---|
| LTE φορτώνει: | 51.0Mbps |
| Διεπαφή: | USB2.0 |
Υψηλή θηλυκή 3G 4G LTE πανκατευθυντική υπαίθρια κεραία κέρδους SMA
| Κεραία: | 4 detachble κεραία, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
| Πρότυπα: | 802b/g/n |
4G LTE υπαίθρια CBE δικτύων κεραία επιτροπής γεφυρών κατευθυντική για το σπίτι καμερών
| Συνδεμένος με καλώδιο ρυθμός μεταφοράς: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Κεραία: | Ενσωματωμένες κεραίες 5dBi |
| ταχύτητα: | 300mbps |
ασύρματος υπαίθριος δρομολογητής CBE SimCard 4G LTE Wifi δύναμης σημείου εισόδου 300mbps CAT4 για τον έλεγχο καμερών
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Σημείο εισόδου 24V |
|---|---|
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | 802.11b/g/n |
| Υποστήριξη: | ODM COEM |
Ασύρματος βιομηχανικός 4G LTE μετάλλων δρομολογητής κοχυλιών 32User Wifi για το φορολογικό τροχόσπιτο αυτοκινήτων φορτηγών
| Συχνότητα: | 2.4GHz |
|---|---|
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
| Διεπαφή: | 2 τοπικό LAN |
Ασύρματος βιομηχανικός 4G κλειδαριών ζωνών δρομολογητής wifi Simcard LTE για το μακρινό αγροτικό CCTV καμερών
| Κεραία: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Διεπαφή: | 2 τοπικό LAN |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Κλειδαριά ζωνών |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

